Realme 8 alınır mı?

Bütçe
7000
Hepsiburadadan almadınız mı cihazı? Ürünün linkini atabilir misiniz bakalım.
Satıcı: FavorimPazarlama
Hepsiburadadan aldim hocam. Ürünün linkini konu başinda koymuştum tıklayinca farkli saticiya yönlendiriyor. Satıcı FavorimPazarlama olarak değişiyor. Sanirim stok bitti başka saticiya yönlendiriyor link.
Benim aldiğim satici ise bu:
xx.PNG

Bende realme 8 kullanıyorum . Cihaz güzel ama suya karşı koruma olmaması beni tedirgin ediyor, umarım dikkatli kullanırsınız.(Telefona kolonya döktüm :d inşallah bir şey olmaz)

Bende realme 8 kullanıyorum . Cihaz güzel ama suya karşı koruma olmaması beni tedirgin ediyor, umarım dikkatli kullanırsınız.(Telefona kolonya döktüm :d inşallah bir şey olmaz)
Evet su için koruma yok yaziyor. Şu an kullandiğim lenovo A-7000de de yok, suyun içine düşürmüştüm bataryasina kadar islanmişti. Kurulayip kullandim kaç yıl geçti hala çalişiyor bir şey olmaz bence. 😁😁

Satıcı: FavorimPazarlama
Hepsiburadadan aldim hocam. Ürünün linkini konu başinda koymuştum tıklayinca farkli saticiya yönlendiriyor. Satıcı FavorimPazarlama olarak değişiyor. Sanirim stok bitti başka saticiya yönlendiriyor link.
Benim aldiğim satici ise bu:
Eki Görüntüle 1650710
Bir şey olmaz gibi hocam, değerlendirmesi de var ve Realme Türkiye garantili zaten. Sorun çıkarsa garantiye verirseniz, ilk ay kullanırken bataryası biraz erken bitiyordu 1 hafta içinde ama sadece ben de olmuş olabilir bu durum yani endişelenmenize gerek yok 1 ay içinde bataryası olması gereken hale geliyor.

Bence de bir şey olmaz ama insan bir anlığına korkuyor.
Evet su için koruma yok yaziyor. Şu an kullandiğim lenovo A-7000de de yok, suyun içine düşürmüştüm bataryasina kadar islanmişti. Kurulayip kullandim kaç yıl geçti hala çalişiyor bir şey olmaz bence. 😁😁

Bir şey olmaz gibi hocam, değerlendirmesi de var ve Realme Türkiye garantili zaten. Sorun çıkarsa garantiye verirseniz, ilk ay kullanırken bataryası biraz erken bitiyordu 1 hafta içinde ama sadece ben de olmuş olabilir bu durum yani endişelenmenize gerek yok 1 ay içinde bataryası olması gereken hale geliyor.

Hocam bende Hepsiburada'da aldım ama telefonun içinde saçma sapan oyunlar vardı? Sizde aldığınızda içinde bu oyunlar var mıydı?

Aldiktan sonra aklima geldi satici ismini googleda aratmak. Şikayetvarda sorun yaşayanlar olmuş yardimci olmuşlar. Sorun çıkmaz herhalde. Son şikayet konusu açan kişiye imei numarasi başkasi tarafindan kopyalanmiş yazinca tedirgin oldum. Teşekkürler tüm yardimlariniz için.

Tüm kontrolleri yapana kadar kapatmayim o zaman garanti olsun, ne gibi kontroller yapayim hocam IMEI, kamera, ses kontrolleri dişinda?
Diğerlerine göre daha ucuz diye kaçak, yurt dışı filan çikacak diye korkuyorum.😅

Tekrardan teşekkürler herkese telefon gelince güncelleme yaparim.

İme kaydindan belli olur. Kozmetik ve donanim olarak da kontrol edebilirsin.

Geri
Yukarı