Realme 8 beklenmeli mi?

Bütçe
2800

wZz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, dün 2800'e Realme 7 alacaktım ancak sabah kalktığımda fiyatının 3100 olduğunu görerek hayal kırıklığına uğradım. Sizce fiyatı tekrar düşer mi? Realme 8'i beklemeli miyim? Alternatiflerimin arasında Oppo A52 ve Galaxy M21'de var. Bu ikisinden birini alıp geçeyim mi? Çok kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, dün 2800'e Realme 7 alacaktım ancak sabah kalktığımda fiyatının 3100 olduğunu görerek hayal kırıklığına uğradım. Sizce fiyatı tekrar düşer mi? Realme 8'i beklemeli miyim? Alternatiflerimin arasında Oppo A52 ve Galaxy M.21'de var. Bu ikisinden birini alıp geçeyim mi? Çok kararsız kaldım.

Hocam Realme 7 eskiden de 3200'lere kadar çıktı ve geri indi. Yene inebilir bilmiyorum. Realme 8 ise 4 GB RAM olması dışında çok iyi bir cihaz ama 4 GB RAM ileriki yıllarda zorluklar çıkartır.

Hocam Realme 7 eskiden de 3200'lere kadar çıktı ve geri indi. Yene inebilir bilmiyorum. Realme 8 ise 4 GB RAM olması dışında çok iyi bir cihaz ama 4 GB RAM ileriki yıllarda zorluklar çıkartır.
Ülkemize 6 veya 8 GB'lik modeli gelir umarım.

Realme 7'nin fiyatı tekrar düşebilir.

Super AMOLED ekran ve daha iyi batarya performansından ötürü Realme 8 beklenebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı