Realme Buds Q vs KZ S1 vs KZ S2

Alfakatano

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Poco F3 kullanıyorum. Bu üç kulaklık arasında kaldım. Oyun oynamak ve müzik dinlemek için kullanacağım. Sizce hangisini almalıyım?

Not: Lütfen sadece bu üçü arasından bir model söyleyin.

Hocam rekabetçi oyunlar da oynayacağımdan oyun modu olmaması beni gecikme açısından biraz endişelendiriliyor.
Realme'nin sürücüleri 12mm, diğerleri 7mm sürücüye sahipmiş. Sürücünün büyüklüğü ne kadar fazla olursa müzikteki Bass'lar o kadar güçlü olur. Müzik için Realme daha iyi gibi görünüyor.

Hocam bas ağırlıklı olmasındansa daha dengeli bir ses profili tercih ederim. Ayrıca yanlış modele baktınız sanırım, benim sorduğum buds q.
@BayGörkem hocam yine de KZ S2 mi önerirsiniz?

@Commodore 64 hocam sizce hangi modeli tercih etmeli?

Hocam rekabetçi oyunlar da oynayacağımdan oyun modu olmaması beni gecikme açısından biraz endişelendiriliyor.

Hocam bas ağırlıklı olmasındansa daha dengeli bir ses profili tercih ederim. Ayrıca yanlış modele baktınız sanırım, benim sorduğum buds Q.
@BayGörkem hocam yine de KZ S2 mi önerirsiniz?

@Commodore 64 hocam sizce hangi modeli tercih etmeli?

Bende kulaklık konusu açtığımda direk onu önermişlerdi o yüzden bende onlara güvendiğim için size önerdim size önerim YouTube'da incelemesini izleyip öyle alın.

Bende kulaklık konusu açtığımda direk onu önermişlerdi o yüzden bende onlara güvendiğim için size önerdim size önerim YouTube'da incelemesini izleyip öyle alın.
Hocam çok fazla inceleme izledim, KZ S2 S1’den daha berrak bir sese sahip fakat oyun modu bulunmamakta ve bu beni düşündürüyor. Öte yandan hiç kimse Buds Q ve KZ modellerini karşılaştırmamış. Genel ses profiline baktığımda ise KZ kağıt üzerinde Buds Q modellerinden daha iyi bir sese sahip gibi. Benim aradığım özellikler müziklerde iyi bir ses vermesi, oyunlarda gecikmenin çok fazla olmaması ve ortalama bir mikrofonu olması. Bu isteklere rağmen bütçem 250 civarı. Şimdilik KZ modellerine daha yakın gibiyim. Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı acaba?
Bu arada siz hangi modeli kullanıyorsunuz hocam?

Hocam çok fazla inceleme izledim, KZ S2 s1'den daha berrak bir sese sahip fakat oyun modu bulunmamakta ve bu beni düşündürüyor. Öte yandan hiç kimse buds Q ve KZ modellerini karşılaştırmamış. Genel ses profiline baktığımda ise KZ kağıt üzerinde buds Q modellerinden daha iyi bir sese sahip gibi. Benim aradığım özellikler müziklerde iyi bir ses vermesi, oyunlarda gecikmenin çok fazla olmaması ve ortalama bir mikrofonu olması. Bu isteklere rağmen bütçem 250 civarı. Şimdilik KZ modellerine daha yakın gibiyim. Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı acaba?

Bu arada siz hangi modeli kullanıyorsunuz hocam?

Haylou t15. indirime girmişti bende direk bunu aldım. Tam bir F/P ürünü şarjı 1.5 ay gidiyor.
@pilavyer @PuMaT
@Samotne Ciasteczka
@Samotne Ciasteczka
POCO F3 kullanıyorum. Bu üç kulaklık arasında kaldım. Oyun oynamak ve müzik dinlemek için kullanacağım. Sizce hangisini almalıyım?

Not: Lütfen sadece bu üçü arasından bir model söyleyin.

Yardımcı olabilecek arkadaşları etiketledim haberiniz olsun o yüzden hemen satın almayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı