Realme C25 alınır mı?

Bütçe
2400
Dediğiniz doğru fakat neden bunun cevabı daha ilk mesajda verilmişken neden tekrarlayıp kafa karışıklığı yaratıyorsunuz?

G70 işlemcisinde ısınma/aşırı güç tüketimi gibi sorunlar mevcut değil.

Zaten bunlar MTK işlemcilerde "kronik sorun" falan değil, Snapdragon işlemcilere göre nanometre bazında daha büyük üretim sürecinden geçtikleri için bir tık daha sıcak çalışıyorlar.

Rakiplerine göre bir tık daha kalın oldukları için birazcık daha sıcak çalışıyorlar kısaca.

Deli gibi oynayacaksa SD 665, SD 662 gibi işlemcilerde kurtarmaz zaten.
@cumali_032

Ya deli gibi değil de böyle PUBG değil hafif oyunlar PUBG, Call of Duty ama kısa oynarım.
Call of Duty, PUBG falan. Örneğin Brawl Stars oynarım, yani PUBG, Call of Duty oynarım demek istiyorum ama çok değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya deli gibi değil de böyle PUBG değil hafif oyunlar PUBG Call of Duty ama kısa oynarım.
Call of Duty PUBG falan örneğin Brawl Stars oynarım yani PUBG Call of Duty oynarım demek istiyorum ama çok değil.

Hocam bu isteğinizi rahat karşılar zaten.

Arkadaş yardımcı olmaya çalışırken kafa karışıklığı yarattı biraz 😅

Deli gibi derken büyük ihtimalle sabah 8 akşam 5 oynamaktan bahsetti.

Anladım, ben telefonla çok oynamam bilgisayarla oynarım zaten. Bayağı 7/24 hocam :D tamam alınır o zaman. Şimdi CS:GO falan oynuyorum ben, telefondan da arada bir oynarım. Sağ olun.

Piksel yoğunluğu çok düşük? 270???

Son düzenleme:
Anladım, ben telefonla çok oynamam bilgisayarla oynarım zaten. Bayağı 7/24 hocam :D tamam alınır o zaman. Şimdi CS:GO falan oynuyorum ben, telefondan da arada bir oynarım. Sağ olun.

Piksel yoğunluğu çok düşük? 270?

Hocam ekranının 720p olmasından kaynaklı bir durum.

Forumda kullanan kişiler var, 1080p ekrandan geçende var onlar size daha iyi yardımcı olabilir.

@183206
Aklımda sadece norman hoca var şu an kullanan, diğerlerini hatırlarsam etiketlerim.

Hocam ekranının 720p olmasından kaynaklı bir durum.

Forumda kullanan kişiler var, 1080p ekrandan geçende var onlar size daha iyi yardımcı olabilir.

@183206
Aklımda sadece norman hoca var şu an kullanan, diğerlerini hatırlarsam etiketlerim.
Tamam 720p ekran ama pikselleri çok rahat görünür yani yakınlaşsan

Geri
Yukarı