Realme C25 alınır mı?

Bütçe
2400
Hocam ekranının 720p olmasından kaynaklı bir durum.

Forumda kullanan kişiler var, 1080p ekrandan geçende var onlar size daha iyi yardımcı olabilir.

@183206
Aklımda sadece Norman hoca var şu an kullanan, diğerlerini hatırlarsam etiketlerim.
1080p ekrandan geçiş yaptım bu telefona, aradaki farkı anlayamıyorum.
Bu kadar küçük inçte anlayabileceğimi de düşünmüyordum.
Telefonun bataryası 2-3 gün gidiyor, abartmıyorum. Telefonu günlerce şarja takmadan kullanıyorum.
Oyun oynamadığım için zaten azalmıyor neredeyse. Pil tasarrufu falan açık da değil, pil tasarrufunu açarsam herhalde 1 haftayı zorlar. :D

1080p ekrandan geçiş yaptım bu telefona, aradaki farkı anlayamıyorum.
Bu kadar küçük inçte anlayabileceğimi de düşünmüyordum.
Telefonun bataryası 2-3 gün gidiyor, abartmıyorum. Telefonu günlerce şarja takmadan kullanıyorum.
Oyun oynamadığım için zaten azalmıyor neredeyse. Pil tasarrufu falan açık da değil, pil tasarrufunu açarsam herhalde 1 haftayı zorlar. :D

Hocam pikseller felan gözükmüyor değilmi cihaz uygun fiyatlı mı? ekranı performansına göre

Hocam pikseller falan gözükmüyor değil mi cihaz uygun fiyatlı mı?
Bana pikselleri sayarsınız falan demişlerdi, 1080p çözünürlüğündeki telefonumdan bu telefona geçiş yaptım.
Aradaki farkı anlayamıyorum. Dediğim gibi, bu kadar küçük inçlerde çözünürlük farkını algılayabilmek pek inandırıcı gelmiyor zaten.

Bana pikselleri sayarsınız falan demişlerdi, 1080p çözünürlüğündeki telefonumdan bu telefona geçiş yaptım.
Aradaki farkı anlayamıyorum. Dediğim gibi, bu kadar küçük inçlerde çözünürlük farkını algılayabilmek pek inandırıcı gelmiyor zaten.
Hmm hocam başka önereceğiniz cihaz varmı yoksa? şimdi teknosadaki bir adam bana vivo y20 önerdi çöp zaten o telefon bir de redmi 9t vardı ondan vazgeçtim taksit olmadığı için bi param realme c25 2.200 2.300 buna yetiyor hepsiburadadan alıcağım ama satıcı hepsiburada değil realme c25'in yani iyi o zaman realme c25 aliyim

@cumali_032 Ben aldığımda Hepsiburada'dan aldım. Satıcı Hepsiburada değildi, sorun yaşamadım.
20 TL pahalı aldım, daha çok yorumu olan satıcıdan olsun diye. Siz de aynını yapabilirsiniz.
Ben memnunum aletten, oyun performansı hakkında yorum yapamayacağım, oyun oynamıyorum.
Oyun performansının çok iyi olacağını düşünmüyorum ama. Mobilden çok oyun oynuyorsanız bütçenizi biraz arttırıp daha iyi modeller almanızı öneririm.

@cumali_032 Ben aldığımda Hepsiburada'dan aldım. Satıcı Hepsiburada değildi, sorun yaşamadım.
20 TL pahalı aldım, daha çok yorumu olan satıcıdan olsun diye. Siz de aynını yapabilirsiniz.
Ben memnunum aletten, oyun performansı hakkında yorum yapamayacağım, oyun oynamıyorum.
Oyun performansının çok iyi olacağını düşünmüyorum ama. Mobilden çok oyun oynuyorsanız bütçenizi biraz arttırıp daha iyi modeller almanızı öneririm.
Mobilden çok oyun oynamıyorum hep bilgisayardan oynuyorum arada sırada telefon youtube izleme felan başka call of duty arada sırada bazen youtube bu arada bende baktım en çok yorum yapan satıcıdan herkes memnun bende ondan alıcağım 2.100 tl fiyat ve teknosada 2.600 tl teknosa kazıklamaya çalışıyor hocam :D

Hocam konu zaten karıştı daha karışmasın diye ekleme yapıyorum.

Söylediğiniz durumda haklısınız ama bu durum sadece bu cihaz değil bu bütçedeki tüm cihazlar için geçerli.
Zaten bu bütçedeki cihazların işlemcileri güç olarak aynı denilebilir G70, SD 662, 665 hepsi benzer güçte yongalar.
Bu arada bende baktım en çok yorum yapan satıcıdan herkes memnun bende ondan alacağım.
2100 TL fiyat ve Teknosa'da 2.600 TL Teknosa kazıklamaya çalışıyor hocam :D

Teknosa, Vatan, MediaMarkt gibi yerler her zaman daha pahalı satar zaten hocam.

Hocam selamlar, c25 modelini almayı düşünüyorum, sizin kullanım deneyimleriniz nasıldır acaba? Oyun performansı çok önemli değil benim için. Ben 128 gb cihaz bakıyorum ama bunda 64 gb yeterli olur mu dersiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı