Realme C25 alınır mı?

Bütçe
2400 TL

Artoryus

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
boş adam
2400 TL bütçem var. PUBG gibi ağır oyunlar oynamam. Telefonum eskidiği için telefon almam gerekiyor. Realme C25 alınır mı? Ya da daha iyi bir telefon var mı bu bütçeye göre?

Migros'da 2300 TL'ye satılıyordu birkaç gün önce muhtemelen devam ediyordur. O paraya net alınacak en iyi telefon. Biz aldık, o fiyat aralığında birçok telefonun veremediğini veriyor. Dolu bir işletim sistemi barındırıyor. RAM, batarya, hızlı şarj (kutusunda çıkıyor) kamera gibi özellikleri ile epey karşılaştırma yaparak almıştık. Pek düşünmenize gerek yok. realme C25 İncelemesi

Sipariş ettim teşekkür ederim herkese.

Hocam selamlar, deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Bende aynı cihazdan almayı düşünüyorum, oyun oynamıyorum kameradan da fazla beklentim yok, sosyal medya, banka, alışveriş uygulamaları falan kullanırım sadece. 64 GB depolama size yetiyor mu, C25s modeli 128 GB ikisinden birini alacağım sanırım. Önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam selamlar, deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Bende aynı cihazdan almayı düşünüyorum, oyun oynamıyorum kameradan da fazla beklentim yok, sosyal medya, banka, alışveriş uygulamaları falan kullanırım sadece. 64 GB depolama size yetiyor mu, C25s modeli 128 GB ikisinden birini alacağım sanırım. Önerir misiniz?

Tabi ki, ben 64 GB modelini aldım 1 aydır kullanıyorum arayüz gayet akıcı oyunlarda kasma donma vs. olmuyor gayet iyi e ticaretle uğraşıyorum. Alışveriş sitelerinde de gayet akıcı. Günde ortalama 1 saat oyun oynuyorum, 4-5 saat mağazamla ilgileniyorum ve 1-2 saat video izliyorum. 3 gün şarjı gidiyor. Popcastler, videolar, şarkılar 400+ fotoğraf var ama 64 GB yetiyor.(dolduracağımı da sanmıyorum.)
Kısacası gayet memnunum. Çok fazla program, oyun kurmayacaksanız 128 GB fazlalık diye düşünüyorum. C25'i öneririm.

Geri
Yukarı