Realme C25s donuyor

Havuçlukek

Centipat
Daha fazla  
Merhaba hocalarım başlıktanda anlaşıldığı gibi realme c25s cihazım çok donuyor ve kasıyor 1 gün önce güncellemeyi yükledim ve telefon daha da ağırlaştı bilemiyorum hocalarım düzeltmiyorlar da 6 ay geçti sizce ne yapmam gerek bu durumun izahi nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocalarım başlıktanda anlaşıldığı gibi realme c25s cihazım çok donuyor ve kasıyor 1 gün önce güncellemeyi yükledim ve telefon daha da ağırlaştı bilemiyorum hocalarım düzeltmiyorlar da 6 ay geçti sizce ne yapmam gerek bu durumun izahi nedir ?
Telefon özelliklerini Gönderebilirmisin?

Önemli dosyalarını yedekleyip telefonunu formatlayabilirsin.
merhaba hocam 3 kere sıfırladım bi düzelme mevcut degil maalesef :(

Telefon özelliklerini Gönderebilirmisin?
  • Ekran. 6.5 inç Ekran Piksel. 720 x 1600. Suya Dayanıklı YOK. Toza Dayanıklı YOK.
  • Arka Kamera. 48 MP. Arka Kamera. 3 Adet. Ön Kamera. 8 MP. Video. 1080p Full HD.
  • CPU Çekirdek. CPU HIZ. 2 GHz. RAM. 4 GB. Dahili Hafıza. 64 GB - 128 GB.
  • 4.5G. VAR. 5G. YOK. Wi-Fi 6. YOK. Batarya. 6000 mAh.
  • realme C25s

merhaba hocam 3 kere sıfırladım bi düzelme mevcut degil maalesef :(

• Ekran. 6.5 inç Ekran Piksel. 720 x 1600. Suya Dayanıklı YOK. Toza Dayanıklı YOK.
  • Arka Kamera. 48 MP. Arka Kamera. 3 Adet. Ön Kamera. 8 MP. Video. 1080p Full HD.
  • CPU Çekirdek. CPU HIZ. 2 GHz. RAM. 4 GB. Dahili Hafıza. 64 GB - 128 GB.
  • 4.5G. VAR. 5G. YOK. Wi-Fi 6. YOK. Batarya. 6000 mAh.
  • realme C25s
Mühtemelen telefonun guncellemekten dolayı ağır oldu keşke eskisinin biraksaydin oda kasiyordu ama şimdi guncelledin dahada kötüleşti.

Mühtemelen telefonun guncellemekten dolayı ağır oldu keşke eskisinin biraksaydin oda kasiyordu ama şimdi guncelledin dahada kötüleşti.
Aynı telefona sahibim. Güncellemeler ile bir ilgisi yok. Belki anakart veya herhangi bir parça ile alakalı bir sorun olmuştur.

Aynı telefona sahibim. Güncellemeler ile bir ilgisi yok. Belki anakart veya herhangi bir parça ile alakalı bir sorun olmuştur.
bunu üreticiler red etmiyorki zaten yavaş şarj olma sorunu ve kasma andorid 12 buglarını red etmediler asla bunu her platformda gorebilirsin bildiğin bir yerlerinden uydurmuşsun ???

Android kaynaklı olabilir. Android 12 bug dolu zaten.
şarjımda yavaşladı hocam 3 buçuk saat oldu üstüne ekran sürem 23 saatten 16 ya düştü 18 watt destekliyor 33 wattla şarj etsem bir sorun olurmu peki bi işe yararmı 3 saatten 2 saate dusermi ? cevaplarsaniz sevinirim

Geri
Yukarı