Elektronik Realme GT 2 Pro (8 GB+128 GB)(Snapdragon 8 gen 1) 13000TL

O değil de bu donanımla bedava bu cihaz. Gen1 ile alacağınız en ucuz cihaz bu şuanda. Kamera sensörü baya iyi ayrıca OIS var, ekranı Victus ile korunuyor. 2K Adaptif 120 HZ ekran falan var. Daha iyisi yok şuanda. Fiyat yanlış olabilir mi ?
Aslında bir süredir bu fiyatta duruyor. Pro olmayandan bile ucuz.

Aslında bir süredir bu fiyatta duruyor. Pro olmayandan bile ucuz.
Realme GT2 Neo ile karıştırıyorsunuz. O cihaz 870'li bir ürün. GT2 Pro yeni girdi.
2022'nin en tepe Realme cihazı GT2 Pro. Fiyatta bariz bir absürtlük var. Ben normalde inanmadım ama buna rağmen aldım.

Tanıdığım bir abi gitti fizikselden Vatan'dan aldı. Evet cihaz 8 Gen 1'li Realme GT2 Pro

Realme GT2 Neo ile karıştırıyorsunuz. O cihaz 870'li bir ürün. GT2 Pro yeni girdi.
2022'nin en tepe Realme cihazı GT2 Pro. Fiyatta bariz bir absürtlük var. Ben normalde inanmadım ama buna rağmen aldım.

Tanıdığım bir abi gitti fizikselden Vatan'dan aldı. Evet cihaz 8 Gen 1'li Realme GT2 Pro
Düz GT2.

İkinci el alacağım zaten 11-12K civarı. Android'lerin özellikleri kağıt üzerinde güzel gibi duruyor da genelde Asya tarafındakiler kullanıyor. Ben kendimi batıya ve Amerika'ya daha yakın hissediyorum ve onların yaşam tarzını daha rahat benimseyebilmek için iPhone alacağım fiyatı ne olursa artık.

Türkiye'de yaşıyorsun kendine gel :D Sırf Apple olduğu için aynı fiyata daha kötü performans almanın bir mantığı yok. Ha batı kesimde de çoğu kişi üst segment telefon kullanıyor doğru ama Android tarafında da hem kullanıcı hem de talep fazla. Genelde Android tercih edenler ihtiyaçtan tercih ettiği için fazla göze batırmıyorlar telefonlarını.

Türkiye'de yaşıyorsun kendine gel :D Sırf Apple olduğu için aynı fiyata daha kötü performans almanın bir mantığı yok. Ha batı kesimde de çoğu kişi üst segment telefon kullanıyor doğru ama Android tarafında da hem kullanıcı hem de talep fazla. Genelde Android tercih edenler ihtiyaçtan tercih ettiği için fazla göze batırmıyorlar telefonlarını.
Diğer arkadaşlardan farklı olarak laf anlattığın için teşekkürler. Seni samimi bulduğumdan soruyorum

Diğer arkadaşlardan farklı olarak laf anlattığın için teşekkürler. Seni samimi bulduğumdan soruyorum
iphone 11 almaktan gerçekten çok mu mantıklı?

Yeni konular

Geri
Yukarı