Realme GT Master Edition alınır mı?

Bütçe
8000-9000

OxyGeNNNN

Femtopat
Merhaba, telefonda genellikle oyun, sosyal medya ve fotoğraf çekmek için kullanıyorum. 2, 5 senedir mi A3 kullanıyorum batarya sağlığı %70'lere düştü 1 günü çıkarmıyor. Android 12'de gelmeyecek sanırım o yüzden yeni bir telefon arayışı içerisindeyim. Bütçem 8000-9000TL. Kutu içeriği ve bataryası benim dikkatimi çekti.

1.Soru: 65W ile şarj etmek bataryanın ömrünü kısaltır mı?
2.Soru: Telefonun ön kamerası düşük ışıkta çok mu kötü?
3.Soru: S21 FE çok ısınıyor mu? Isınmasından dolayı pek istemiyorum S21 FE'yi internette 49 derecelere ulaştığını söylüyorlar.
4.Soru: SAR değeri yüksek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
S21 FE kullanıcısı olarak üçüncü sorunuzu cevaplayabilirim. Antalya sıcağında en yüksek ayarlarda 1 saat COD Mobile oynadım ve 47 dereceyi geçmedi. Zaten oyun içerisinde de 47 dereceyi geçmemesinin sebebi ara ara performansı kıstığı için. Genel olarak telefon sıcaklığı da ortam ısısına bağlı. Zaten 35-40 derece ortam sıcaklığında telefonun daha düşük sıcaklıkta çalışmasını beklemiyorum açıkçası.

S21 FE kullanıcısı olarak üçüncü sorunuzu cevaplayabilirim. Antalya sıcağında en yüksek ayarlarda 1 saat CoD Mobile oynadım ve 47 dereceyi geçmedi. Zaten oyun içerisinde de 47 dereceyi geçmemesinin sebebi ara ara performansı kıstığı için. Genel olarak telefon sıcaklığı da ortam ısısına bağlı. Zaten 35-40 derece ortam sıcaklığında telefonun daha düşük sıcaklıkta çalışmasını beklemiyorum açıkçası.

Tek benim için korktuğum nokta ısınmasıydı ancak dediğinizde mantıklı.
S21 FE 3 yıl mı 4 yıl mı sistem güncellemesi alacak?

Yeni konular

Geri
Yukarı