Realme GT Master Edition alınır mı?

Bütçe
8500
A52s ile bu telefonun arasında kaldım. Ama Samsung'a olan duygularım pek iyi değil o yüzden bu cihaz ilgimi çekti. Sizce fiyatı düşer mi bu cihazın?

Knkm bence 9K ya çıkabiliyorsan. POCO F3 al ya da Master Edition al. Benim önerim işlemci dersen POCO F3.

Hocam A73 mü yoksa Realme GT Master mi?

Hocam size de soruyorum.

M.23 5G dışında 3 serisi almanı önermem Exynos işlemci şu an alınmaz. Önce bir millet denesin baksjn telefona öyle al illa alacaksan.

Knkm bence 9K ya çıkabiliyorsan. POCO F3 al ya da Master Edition al. Benim önerim işlemci dersen POCO F3.

M.23 5G dışında 3 serisi almanı önermem Exynos işlemci şu an alınmaz. Önce bir millet denesin baksjn telefona öyle al illa alacaksan.
Ya Master çok güzel telefon tasarım falan ama 6500 en fazla 7000 eder gibi 9k da fazla biraz. Satılmayan bir model olduğu için belki sürpriz bi indirim ayaklarım.

Hocam master çok güzel ama piyasası yok artı hoperlör ve belli bir eksileri olduğu için düşünmüyorum.

Poco f4 çıktı f3 almam hocam.

A73 kafayı taktım ama alternatif arıyorum yurtdışı oneplus 10t düşünmüştüm ama oda patlarsa elimde çöpe gider param o yüzden almayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı