Realmi 6i alınır mı?

Turkarda52

Decapat
Daha fazla  
Realmi 6i almayı düşünüyorum güzel telefona benziyor bu telefon yerine önerebileceğiniz başka bir telefon var mı?
Ara sıra oyun oynamayı düşünüyorum çoğunlukla sosyal medya ile ilgileneceğim.

Realmi 6i almayı düşünüyorum güzel telefona benziyor bu telefon yerine önerebileceğiniz başka bir telefon var mı?
Oppo A54'e bakabilirsin.

Bütçen nedir?
Oppo A54'e bakabilirsin.
En alınmayacak modellerden birisi. Oppo A serilerinin berbat yazılımı ve P35'in çok güçsüz bir işlemci oluşu ile beraber kötü bir cihaz kendisi.

En alınmayacak modellerden birisi. Oppo A serilerinin berbat yazılımı ve P35'in çok güçsüz bir işlemci oluşu ile beraber kötü bir cihaz kendisi.
A seirisini elinize alıp denediniz mi? Bizzat kullnıyorum yok oyun yok PUBG vs. herşeyi düzgün ve performanslı açıyor. Yazılım ile alakalı da bir sorunu yok. Pil desen baya iyi. Alınabilecek bi telefon.

A seirisini elinize alıp denediniz mi? Bizzat kullnıyorum yok oyun yok PUBG vs. herşeyi düzgün ve performanslı açıyor. Yazılım ile alakalı da bir sorunu yok. Pil desen baya iyi. Alınabilecek bi telefon.
Evet denedim, şahsen A73 kullanıyorum, A54'ü de denemişliğim var. A9 2020, A74 kullanan tanıdıklarım var. Ben de memnun değilim, diğer cihazları kullanan arkadaşlar da memnun değil.
Bizzat kullnıyorum yok oyun yok PUBG vs. herşeyi düzgün ve performanslı
En düşük ayarlarda 25 FPS mi performanslı?

A seirisini elinize alıp denediniz mi? Bizzat kullnıyorum yok oyun yok PUBG vs. her şeyi düzgün ve performanslı açıyor. Yazılım ile alakalı da bir sorunu yok. Pil desen bayağı iyi. Alınabilecek bir telefon.

Her telefon ilk alındığında performanslı oluyor zaten önemli olan uzun süreli kullanımda ne olacağı.
Hocam sıfır almayı düşünüyorsanız alınmaz çok eskidi uygun 2. el bulabilirsiniz düşünülebilir.

5 bini aşamazsan bu.

Aşarsanda bu

Düşünülebilir:

5 bini aşamazsan bu.

Aşarsanda bu
M52 arka kapağı çok çirkin cidden eğer KS önem vermiyor ise alınır.

Geri
Yukarı