Çözüldü Realtek Audio driver ses gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Realtek Audi kurulu değildi adam akıllı Acer'in yerinden indirmiştim şimdi sildim geri düzelsin diye YouTube'dan bakarak yapıyordum düzgün çalışsın diye ama sildikten hemen sonra ses gg oldu. Sonra geri yükledim aynı yerden yani Acer'den yeniden başlattım düzeldi, bir aradan sonra ses yine gitti ve gelmemeye başladı. Hopörlerde de böyle bilen varsa yardımcı olsun.

1627765900429.png

Cihazım Acer Nitro 5, bilen kişi varsa tamamen benim aptallığım keşke hiç dokunmasaydım.

1627765936600.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ses sürücüsünü DDU ile kaldırın ve daha sonra tekrar yükleyip deneyin. Bu işlemi Güvenli Mod'da yapın.
Ses sürücüsünü DDU ile kaldırın ve daha sonra tekrar yükleyip deneyin. Bu işlemi Güvenli Mod'da yapın.

Çözüm
Ses sürücüsünü DDU ile kaldırın ve daha sonra tekrar yükleyip deneyin. Bu işlemi güvenli Mod'da yapın.

Hocam Allah razı olsun geri kavuştum sesime çaresiz bekliyordum bende inşallah geri gitmez amin. Allah kimseye yaşatmasın şu acıyı çok korktum PC gitti diye...

Dosya Ekleri

• 1627781279620.png
    1627781279620.png
    71 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:

Geri
Yukarı