Realtek HD Audio Driver Bilgisayardan Tamamen Nasıl Silinir?

MysticVezonTR

Kilopat
Evet arkadaşlar benim yeni topladığım bilgisayarımda sesler düzgün gelmiyordu ve sürekli bir sıkıntı çıkarıyordu sonunda servise yolladım ve servis Realtek'i silerek bu sorundan kurtuldu. Fakat geçenlerde yeni bir Realtek sürücüsü yayınlandı ve ben de belki düzelmiştir diyerek indirdim. Fakat düzelmedi ve şu anda yine sorunlar yaşıyorum. Acaba bu sürücüyü bilgisayarımdan tamamen nasıl silebilirim?

@Yusuf Ensar Ertan @samet67671 @Asım Demir veya siz değerli Technopat Sosyal Sakinlerinden birisi yardım edebilir mi acaba?

isim verdiğin için cevap vermek istemedim ama.. pc güvenli modda açarak herhangi unnistaller tarzı program ile kaldırabilirsiniz. tabii ki ilk önce aygıt yöneticisinden donanımı kaldırın..

isim verdiğin için cevap vermek istemedim ama.. pc güvenli modda açarak herhangi unnistaller tarzı program ile kaldırabilirsiniz. tabii ki ilk önce aygıt yöneticisinden donanımı kaldırın..
O anda açık olan moderatörleri etiketledimki belki bakarlar diye. Ama onun haricinde de üyeleride belirttim.
Program önerebilir misiniz peki?

Google de unnistaller adı altında herhangi biri olur. Güvenli modda açarak temizlik yapabilirsiniz. Kayıt defteri gibi girdileri kendinizde silebilirsiniz. Ama sıkıntı devam ederse format tavsiye ederim. Bir de driver güncellemeden önce bir sistem geri yükleme noktası varsa deneyin derim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı