Realtek HD Audio Driver vs Realtek Audio Driver

DOC_MR.FEARLESS

Hectopat
Daha fazla  
Realtek HD Audio Gigabyte B450M SH2 sitesinde 2018 sürümü var. Realtek Audio drıver19 Haziran ayında çıkmış Realtek Audio farkları nelerdir? Hangisini seçmem lazım? Mikrofon aldım cızırtı sesini millet High definiton ile yapıyor. Realtek Audio'da bunu yapıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneyip görmek lazım. :)

Bağlantıdan sürücü yazılımını indirin. Eski sürücü yazılımını kaldırın ve yeniden başlatın. İndirdiğiniz sürücü yazılımını yükleyin.

Sürücü bağlantısı:

Realtek High Definition Audio 6.0.8899.1 WHQL

Dostum indirdim High Definition ama sürekli tekrar ediyor sürekli kendini kurmaya çalışıyor anlamadım gitti sürücümü nasıl kaldırabilirim söyleyebilir misin tam bilmiyorumda

Son düzenleme:
Setup'ın yüklemesini engellemediyseniz yüklenmiş olması gerekiyor.

Denetim Masası>Donanım ve ses>Realtek HD Audio Yöneticisi ' varsa yüklenmiştir.

Dediğin gibi yaptım sildim ve senin yolladığın driverı yükledim Gigabyte'nın sitesindeki aynı driver mış ama mikrofonda 2 kanal seçeneği açılamadı sürekli kendini tekrar ediyor dedim ya dostum bu da etti onun için iptal seçeneğine tıkladım şu mikrofon cızırtısını hala anlamış değilim neden böyle yapıyor ki gene zahmet ettin yorduk seni kusura bakma ama çözemedim açıkçası driver yüklü ama işte

Sağ alttaki ses butonuna sağ tıkla ses efektleri de ordan:
-Kayıt>mikrofon > sağ tıkla > özellikler >dinle > bu aygıtı dinleyi kapat.
-Ordan düzeylere gel ve Bass'ı kapat mikrofon sesini azalt ben böyle çözdüm.

Sağ alttaki ses butonuna sağ tıkla ses efektleri de ordan:
-Kayıt>mikrofon > sağ tıkla > özellikler >dinle > bu aygıtı dinleyi kapat.
-Ordan düzeylere gel ve Bass'ı kapat mikrofon sesini azalt ben böyle çözdüm.

Dostum ses efekti yazmıyor bende neden bass da gözükmüyor denetimden girdim ama bass yok neden sence

Yeni konular

Geri
Yukarı