Realtek HD Audio kurulmuyor

Nuh Kerem

Picopat
Pazartesi günü bilgisayar aldım. Kurdum bir sıkıntısı yoktu. Anakartımın ses driverini yükledim ama kurduğumda yeniden başlatmamı, başlattığımda da yine kurulum ekranı gelip kurup yeniden başlatmamı söylüyor. 3 4 defa yaptım ama hala aynı. Bir çözümü var mı?

Oğuzhan18

Hectopat
Pazartesi günü bilgisayar aldım. Kurdum bir sıkıntısı yoktu. Anakartımın ses driverini yükledim ama kurduğumda yeniden başlatmamı, başlattığımda da yine kurulum ekranı gelip kurup yeniden başlatmamı söylüyor. 3 4 defa yaptım ama hala aynı. Bir çözümü var mı?

Dostum çözümü: Bunu indiriyorsun ekran kartı sürücüsünü silmiyorsun ses silme yerinden ses aygıtlarını sil sonra o kurulum bir daha gelmeyecek kuracaksın.

Display Driver Uninstaller (DDU) indir

Display Driver

KS
KS
Nuh Kerem

Nuh Kerem

Picopat
Dostum çözümü: Bunu indiriyorsun ekran kartı sürücüsünü silmiyorsun ses silme yerinden ses aygıtlarını sil sonra o kurulum bir daha gelmeyecek kuracaksın.

Display Driver Uninstaller (DDU) indir

Display Driver

İşe yaramadı. Kaldırdım ama ses aygıtlarında kulaklığın ismi hala Realtek. İlk başta değişti ama 1 2 dakika sonra Realtek oldu kurmadığım halde. Kurduğumda da yine yeniden başlatınca kurulum ekranı geliyor.

start_system

Centipat
Yer
Kayseri
Driverı kurmadan önce aygıt yöneticisine girip Audio codec ve ses medyasıyla ilgili donanımları kaldır. Ardından driverı kur. Yine sorun çıkarsa farklı versiyonda bir driver kurmayı dene.

Yukarı