Realtek HD Audio sürücüsü silindi

Ja0wes0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben yanlışlıkla başkabir uygulamayı silerken yanlışlıkla Realtek Auto driverı sildim. Hoparlörden ve kulaklıktan ses gelmiyor. Ne yapmalıyım hiçbir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı tekrar başlat. Windows update yap. Eğer sürücü yüklemesi olmazsa, aygıt yöneticisinden Realtek ses aytınızı sağ tık yapıp sürücü güncelleştir tıklayın.

Bu rehberdeki adımları yaparak, ses kartı sürücünüzü temizleyin. DDU içinde hem ekran kartı, hem de ses kartı driverını kaldırabiliyosunuz. Rehbere göre ses kartınızı kaldırın ve anakartınızın sitesinden indirip kullanın.

Masaüstü kullaniyorsaniz anakartinizin, dizüstü kullaniyorsaniz marka modelini belirtiniz.
90n900fktx bu hocam bide internetten izledim ben realteği sildiğim için için nvidia sürücüsüne geçtim bundada haparlörden ses kötü geliyor bende pek anlamıyorum bilgisayardan yardımcı olurmusunuz birde hocam normalde maviyle işaretlediğimi kullanıyordum yukardaki Realtek(R) Audio hem kulaklık hem haparlör nvidiaya sürücüsüne geçince geldi

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    22,3 KB · Görüntüleme: 44

Yeni konular

Geri
Yukarı