Çözüldü Realtek HD Audio sürücüsünü güncelleme sonrası ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Avcioglu06

Hectopat
Yer
Grove Street
Laptopumda kulaklık algılama sorunu vardı, kulaklığı tekte algılamıyordu dört beş kez takıp çıkarmam gerekiyordu her seferinde. İnternette biraz araştırdıktan sonra driver güncellemesinin sorunu çözebileceğine dair bir yazı okudum. Ben de Realtek'in websitesinde bulunan en güncel driverı indirdim ve kurdum. Kurulum sonrası ses gelmemeye başladı, ben de belki de uyumsuzdur diye kullandığım Laptop markasının(Acer) destek bölümünden driverı indirip kurdum, sorun yine çözülmedi. Bu sorunu daha önce yaşayıp çözümünü bulan veya da konuyla ilgili bilgili biri yardımca olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam, normalde ses gelmesi gerekiyor. Benim bildiğim bu kadar hocam.
Sağolun hocam yinede.
Çözümü buldum.Aynı sorunu yaşayanlar içinn çözümüde atıyorum
Services.msc>Windows Ses>Özellikler>Oturum Açmaya girin Local Service yazıp şifreyi değiştirip uygulaya tıklayın.
1608591869806.png
Hocam, bir de DDU ile sürücüyü kaldırıp deneyin.

Hocam, bir de DDU ile sürücüyü kaldırıp deneyin.
Olmadı hocam.Ayrıca ses hizmetleri yanıt vermiyor hatası alıyorum ama hem windows audio hem de windows audio end point builder services.mscden kontrol ettim çalışıyor ve otomatik başlangıç türündeler.

Hocam, ses ayarlarını kontrol edin. Varsayılan olarak ne ayarlı?

Sağolun hocam yinede.
Çözümü buldum.Aynı sorunu yaşayanlar içinn çözümüde atıyorum
Services.msc>Windows Ses>Özellikler>Oturum Açmaya girin Local Service yazıp şifreyi değiştirip uygulaya tıklayın.
1608591869806.png

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı