Realtek HD Audio yöneticisi devre dışı bırakılmalı mı?

Blackankas

Hectopat
Yer
\Evren\Samanyolu Galaksisi\Dünya\Türkiye\
Daha fazla  
Temiz bir Windows 10 Home Single Language kurulumu yapıp sürücüleri yükledim sonra güncellemeleri yapacağım başlangıçtaki gereksiz programlara baktım ve ses sürücüsünün programını yani Realtek HD Audio yöneticisini gördüm devre dışı bırakırsam ses çalışır mı? Devre dışı bırakmam gerekli mi?

2 Saattir driverını kaldırmaya çalışıyorum .Her yerden kapattım sildim internette bulduğum bütün çözümleri denedim. Gene de indirdi geri kurdu .Siliyorum geri indiriyor .Siliyorum geri indiriyor .Devre dışı bırakmayı başarabilirsen helal olsun .

@FakeKvothe

Aşağıdaki adımları uygulayın:

1. Yöntem:

dasdsadsa.png

2. Yöntem:

Arama kutusuna "gpedit.msc" yazın ve gelen programı açın ve aşağıdaki adımları izleyin.

Bilgisayar Yapılandırması > Yönetim Şablonları > Windows Bileşenleri > Windows Update

Buradan "Windows Güncelleştirmeleri Olan Sürücüleri Dahil Etme" seçeneğini etkinleştirip çıkın.

Artık sürücüler otomatik olarak yüklenmeyecektir.

@FakeKvothe

Aşağıdaki adımları uygulayın:

1. Yöntem:

Eki Görüntüle 505381

2. Yöntem:

Arama kutusuna "gpedit.msc" yazın ve gelen programı açın ve aşağıdaki adımları izleyin.

Bilgisayar Yapılandırması > Yönetim Şablonları > Windows Bileşenleri > Windows Update

Buradan "Windows Güncelleştirmeleri Olan Sürücüleri Dahil Etme" seçeneğini etkinleştirip çıkın.

Artık sürücüler otomatik olarak yüklenmeyecektir.
Teşekkürler adımları uyguladım şuan da DDU ile ses kartını kaldırıyorum.Bir sorum daha olacaktı.Bilgisiyarımda sıkıntılar var DDU ile ekran kartımı kaldırııp yeniden kurmak istiyorum driverını sıkıntı olur mu? Yoksa sadece yeni ekran kartı kurmak için mi kullanılıyor ddu

Teşekkürler adımları uyguladım şuan da DDU ile ses kartını kaldırıyorum.Bir sorum daha olacaktı.Bilgisiyarımda sıkıntılar var DDU ile ekran kartımı kaldırııp yeniden kurmak istiyorum driverını sıkıntı olur mu? Yoksa sadece yeni ekran kartı kurmak için mi kullanılıyor ddu

DDU ekran kartı veya ses sürücülerini kökten kaldırmaya yarayan bir yazılımdır. Kaldırdıktan sonra istediğiniz sürümü kurabilirsiniz, ister eski sürüm ister yeni sürüm fark etmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı