Realtek RTL8192EU Kablosuz Ağları Bulamıyor

forta86

Kilopat
Daha fazla  
Resimde görülen ağ adaptörlerine sahibim ama Qualcomm'un bulabildiği ev ağımı harici olarak aldığım Realtek USB 2.0 bulamıyor. Önceden bulabiliyordu sebebini bilmediğim bir şekilde bulamadığını fark ettim.

Screenshot_4.png

Sürücülerini tamamen kaldırıp kurmama rağmen sorun devam ediyor. Wi-Fi yani Qualcomm Atheros A45BWB222 Wireless Network Adapter. Furkan_Orta benim bağlandığım Wi-Fi.

Screenshot_5.png

Wi-Fi 2 yani Realtek RTL8192EU Wireless LAN 802.11.n USB 2.0 Network Adapter

Screenshot_6.png

Görüldüğü üzere bilgisayarın konumu aynı olduğu halde "Furkan_Orta" Wi-Fi'sini bulamıyor.

Ürünün altındaki model kodunu belirtirsen sevinirim. Bir de wifi adaptörünün donanım kimliğini atman gerekli. Windows 10 x64 için offical sürücüsünü yüklersen sorunun düzelebilir. Wifi adaptörünü başka bilgisayarda veya başka işletim sisteminde denemişmiydin ?
Altında birşey yazmıyor ama ilginçtir ki durduk yere Wi-Fi 2'de Furkan_Orta ağı gözükmeye başladı bağlan dediğimde bağlandı :D ilginiz için teşekkür ederim :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı