Realtek Ses Sürücüsü

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Başlıkdaki gibi bu ID deki sürücüyü bulamadım;
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0887&SUBSYS_10438444&REV_1003
Veya:
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0887&SUBSYS_10438444
Sahip olduğum sürüm: 14.09.2018

Son düzenleyen: Moderatör:
DriverBooster indir tüm sistemini tarat tüm driverların yüklensin, uğraşma bu kadar :kıkırda:
DriveBooster güvenilir bir uygulama değildir. Başkalarını da yanlış bilgilendirmeyiniz. Kafasına göre sürücü kuran bir programdan ne bekleyebilirsiniz? Driverları tek tek elle güncellemek en sağlıklısıdır. Bilginiz olsun.

Ben 2 sene önce sistemimi toplamıştım ve kulaklıktan cızırtı sesi alıyordum. İnventus'tan topladığım için bilgisayarı oraya sordum soruşturdum Realtek'i kaldırttılar bana ve ses düzeldi. Sonra ben mikrofon gürültü engelleyici olsun diye tekrar yükleyince sorun devam etmeye başladı. Bir daha gönderdiğimde hem anakartın ses yongası değişti hem de Realtek'i silerek yolladılar ve ozamandır Realtek'siz kullanıyorum ve sorun yaşamıyorum. Şuan Realtek'i kursam sıkıntı çıkarır mı diye korkuyorum. Çünkü 2 yılı geçti sistemimi toplayalı ve garantileri bitti sanırsam. Sizce yüklemem çok gerekli mi? :kararsız:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı