Çözüldü Realtek sürücüleri güncellenmeli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Saltopat

Decapat
Makaleler
10
Windows'un otomatik Update'inde gördüm bayağı birikmiş, tam anlayamadım güncelleyeyim mi bunları?

IMG_20201031_192252.jpg

Çözüm
Güncellemekte fayda var. Sorun çıkarsa istediğiniz zaman eski sürümlere geri dönebiliyorsunuz zaten.
İsteğe bağlı güncelleştirmeler nereden açılıyor?

Windows updatenin altında küçük mavi yazıyla" isteğe bağlı güncelleştirmeler" yazıyor.
Sürücülerinizden çalışmayanı olursa buradan güncelleyin eğer sorun yoksa öyle kalsınlar.

Ya bir ara flash belleği taktım çıkardıktan sonra mavi ekran verdi. Ben de sürücülerden falan pek anlamam bir baktım ki bunlar güncel değil, grafik kartı güncel değil, chipset güncel değil... Bende artık önem vermeye başladım güncellemelere.

Windows Update'nin altında küçük mavi yazıyla" isteğe bağlı güncelleştirmeler" yazıyor.

Ya bir ara flash belleği taktım çıkardıktan sonra mavi ekran verdi. Ben de sürücülerden falan pek anlamam bir baktım ki bunlar güncel değil, grafik kartı güncel değil, chipset güncel değil... Bende artık önem vermeye başladım güncellemelere.

Tamam biz cevap verdik güncelleyin güncel olması iyidir.

Windows updatenin altında küçük mavi yazıyla" isteğe bağlı güncelleştirmeler" yazıyor.

Bende küçük mavi yazı yok.

Geri
Yukarı