Recep Abi, profil fotonda keko gibi duruyorsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen arkadaşın kuzeni falansın galiba. Böyle savunduğuna göre.
:D? Arkadaşı tanımıyorum sadece adam dalgasına diyor yalakalık yaparmış gibi hemen adamı linçliyorsunuz.

@06antony şimdi çok basit bir örnek ile nasıl olduğunu yaşatacağım.

Ben sana geldim ve durup dururken sen top gibisin, gay gibisin veya trans gibisin dedim hoşuna gider mi? Dur ben cevaplayayım hayır gitmez ama ben bunu dalgasına söyledim yine de bu senin hoşuna gitmedi öyle değil mi?

"Dalgasına" kelimesi olsa dahi bir insanın duygusu ile oynayıp kişiliğini sorgulamasını sağlar.

Çok zor değil bazı şeyleri anlayıp düşünmek arkadaş daha küçük. Bundan önce bir tane daha küçük çocuk vakası görmüştü Technopat hatta linkte vereyim Berkehan Çepni Vakası buyurun kendiniz bakın.

Bu arkadaş çok komikmiş. Acaba ne oldu şu an?

Herkesin gözü önünde bulunduğun bir meslek yapmanın en büyük zorluklarından birisi herkesin her konuda bir yorumu bulunması. Şahsen ben böyle şeyleri çok fazla kaldıramam. Recep Baltaş en naif şekilde cevap vermiş. Başkalarının görünüşü hakkında yorum yapmadan önce kendi fotoğrafını foruma koyma cesaretini göstermeni tavsiye ederim.

@06antony yaşı daha küçük olduğundan dolayı @Recep Baltaş galiba kendi vicdan azabı ile baş başa bıraktı.

Bu konu ise herkese ibreti âlem olması için silinmemiş bir biçimde durmaktadır.

Siniri dinmedi kesin 10 yıl daha koydu:

1609260079982.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı