Çözüldü Recep Baltaş kendi soruyor kendi cevaplıyor oynat bakalım

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Stoch

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
1634392852516.png

Bilgisayarı hızlandırmak için ne yapabilirim? Recep abi neden bildiği konuya konu açıp cevap veriyor. 2011'de Windows 10 var mıydı? Recep abi kendi mesajını nasıl beğeniyor? Ve neden mesaj gönderimine kapalı? @Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleme:
Çözüm
Yanlış hatırlamıyorsam bir konuda bunu açıklamıştı nedeni hiç soru gelmemesinden dolayı kendi kendilerine soru soruyorlarmış.
Böyle bir şey hiç olmadı ama sorunun az geldiği zamanlar DH'de sorulan soruları burada cevapladığımız oldu :)

Efenim açıklayayım:
  • Sorular LEVEL dergisine gelen okur soruları. Ben bunlara mail ile cevap verirdim. Fakat cevaplar mailde kaybolup gitmesine diye buraya da taşıdım.
  • Normalde kendi mesajınızı beğenemezsiniz. Orada muhtemelen cevaplama için kullandığımız ikinci bir hesap vardı. Hesapları birleştirince beğeniler de birleşmiş olabilir. Yoksa kendi mesajını beğenmek aşırı saçma bulduğum bir şey :)
Bence bir yenileme tarzı bir şey yaptılar ve çalışıyor mu diye test etti sonrasında konuyu silmeyi unuttu.

Yeni konular

Geri
Yukarı