Recep Baltaş neden videonun sonunda "Ben Recep Baltaş" diyor?

• Konuyu başlatan brk0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 2B
Herkes yıllardır bizim gibi Technopat takipçisi değil. Herhangi bir Technopat videosunu ilk kez izleyen ve Recep Baltaş'ı daha önce hiç görmemiş biri olduğunu hayal edersen, kendini tanıtması gayet doğal.

Düzeltme: Sonunda söylüyor demişsin farketmedim, videoyu dümdüz kapatmak yerine bu şekilde yapmış olabilirler.

Arkadaş çok nazik ve gayet de normal bir soru sormuş. Fakat eli tuşa basan herkes iğneleyici saçma sapan yorumlar yapmış. Aslında herkesin alışık olduğu, bu cümlelerin videoların başında kullanılması fakat onlar vedayı bu şekilde yapmış, olabilir. Bana kalırsa yorum yazma yetkisi için bir zeka testinden geçmesi lazım bazı kişilerin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş çok nazik ve gayet de normal bir soru sormuş. Fakat eli tuşa basan herkes iğneleyici saçma sapan yorumlar yapmış. Aslında herkesin alışık olduğu, bu cümlelerin videoların başında kullanılması fakat onlar vedayı bu şekilde yapmış, olabilir. Bana kalırsa yorum yazma yetkisi için bir zeka testinden geçmesi lazım bazı kişilerin.
Forum son zamanlarda aşırı gergin hocam. Katılıyorum adam konu dışı bölümüne konu açmış ne var bunda gerilecek?

1642596041520.png

Peki ya Recep Baltaş buna ne demeli?

Merhaba Recep Baltaş videonun sonunda "ben Recep Baltaş" diyor? Merak ettim :D
Video linki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videnonun sonunda Ruhi Çenet. Videoyu sonuna kadar izlediginiz için teşekkürler ben Ruhi Çenet.

Yeni konular

Geri
Yukarı