Recep Baltaş vs Ali Güngör

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Oguzhan51

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Öncelikle şunu belirteyim bu fikir Ömer Karademir İsimli Youtube Abonesine aittir.
@Recep Baltaş ve @Ali Güngör 7000 TL iş ve oyun bilgisayarı toplamış Ömer Karademir arkadaşımızda altına şu yorumu eklemiştir : abi Challange yapsanız mesela 1000 TL sınır olacak ikiniz bi sistem topluyacaksınız ve rastgele bir oyunda ne kadar FPS alır gibi çok güzel olur.
Bende forumda bu fikri yaymak için sizlerle paylaşmak istedim. Umarım bu fikri beğenen arkadaşlarımız çıkar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen mi açıklayıcı yazmamışsın ben mi anlayamıyorum yoksa konuyamı yabancıyım changelle denilen olay nedir?

Sen mi açıklayıcı yazmamışsın ben mi anlayamıyorum yoksa konuyamı yabancıyım changelle denilen olay nedir?
Challange denilen olayı bir yarışma gibi düşünebilirsin. Örneğin A takımı mı daha iyi yemek yapıyor B takımımı.

Son düzenleme:
Bu tür sidik yarıştırma oyunlarına gireceklerini sanmam. Bu iş ekip işidir. Ali vs Recep olmaz, Ali ve Recep olur.
Sidik yarıştırma deyimi bence biraz sert oldu. Bizim anlatmak istediğimiz amaç birbirleri ile yarışmaları değil. Elbette ekip olarak çok güzel sistem topluyorlar lakin buradaki amaç biraz daha eğlence tarzı olmalı ki buda Technopat için iyi bir gelişim süreci olabilir. Herkesin aklında şu olur bugün yüklenecek olan sistem toplama yarışmasında acaba kim kazanacak ? ve eminim izleyenler bunu paylaşacak ve Techopatı her 5 kişiden 2 si biliyorsa her 5 kişiden 3 ü bilecek bir hale gelebilir bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı