Recep Baltaş'ın çözümü kadar mesajım olması

LOTR Manyağı

Hectopat
Yer
Diyarbakır
Konu başlığı tabii ki biraz trol. 11 yıllık geçmişine bu kadar çözüm sığdırması çok olası. Ben asıl şahsım adına başta @Recep Baltaş başta olmak üzere forumdaki herkese teşekkür etmek istiyorum. Yaklaşık 3 aydır forumu tanıdım ve üye oldum. Hem sorunlarımızın çözülmesi ve hemen hemen teknolojinin her alanında bilgi sahibi oluşumuz hem de vakit geçirilebilecek sıcak bir ortam. Burada olmaktan ziyadesi ile memnunum. Ufak tefek sorunlar sıkıntılar tabii ki çıkıyor, mesajlarımız siliniyor banlar yiyoruz falan (burada modlara biraz sataşalım). Ama bunlar da tuzu biberi. Ben forumda özellikle evcil hayvan bölümünü çok sahiplendim nedense. Oraya yardımcı olacak yazılar yazıp bir insanın daha bir yavruyu sahiplenmesi ve ona sıcak bir yuva olması benim için çok kıymetli bir durum. Herkese iyi forumlar.

Macerama 2019’da bilgisayar toplama ile ilgili konu açarak başladım.
Şimdi ise Instagram hesabımı, Ekşi Sözlük yazarlığımı bırakıp Technopat’a geçtim.
2022’ye girerken teknoloji hakkında 3 kat daha bilgiliyim.
Sırada KPSS’ye hazırlanıp öğretmen olduktan sonra daha detaylı bir şekilde geri dönmem gerek.

Macerama 2019’da bilgisayar toplama ile ilgili konu açarak başladım.
Şimdi ise Instagram hesabımı, Ekşi Sözlük yazarlığımı bırakıp Technopat’a geçtim.
2022’ye girerken teknoloji hakkında 3 kat daha bilgiliyim.
Sırada KPSS’ye hazırlanıp öğretmen olduktan sonra daha detaylı bir şekilde geri dönmem gerek.
Umarım olursunuz hocam. O zaman ''hocam'' kelimesi daha çok anlam kazanır. Sizin dersinizi dinlemek isterim ama siz öğretmen olana kadar mezun olurum muhtemelen. Malum öğretmen atamalarını biliyorsunuz. :(

11 Ocak 2020 günü ASUS ROG Strix G531GT alınır mı diye sorarak başlamıştım, en nihayetinde ASUS TUF Gaming F15 aldım. Yaklaşık 1.5-2 senedir buradayım, memnunum ortamdan. Daha medeni bir ortamı var. ~9200 küsür mesajım ve 50 çözümüm var, çözüm sayısı az ama çoğunlukla sebebi Güvenlik bölümünde çözümü işaretlememeleri :D. Ortam çok iyi forumda, memnunum.

Geri
Yukarı