Recep Bey bugün biraz agresif gözüküyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben böyle bir konu açmamıştım başka bir konuya yazmıştım ama gırgır şamata gidiyo iş.

Her insanın iyi ya da kötü günleri olur. Önemli olan onları her haliyle kabul edebilmektir. :)

Bulmuşsunuz da bunuyorsunuz derim sadece :) Adam hâlen onlarca kullanıcıya yardım ediyor, sorunlarını çözüyor, gerekirse birebir uğraşıyor. Çeşit çeşit cins insan var, bu insanlara yıllardır bir çatının altında bilgilerini, tecrübelerini hiçbir ücret talep etmeden sunan insan bırakın da 1 gün sinirli oluversin.

Bulmuşsunuz da bunuyorsunuz derim sadece :) Adam hâlen onlarca kullanıcıya yardım ediyor, sorunlarını çözüyor, gerekirse birebir uğraşıyor. Çeşit çeşit cins insan var, bu insanlara yıllardır bir çatının altında bilgilerini, tecrübelerini hiçbir ücret talep etmeden sunan insan bırakın da 1 gün sinirli oluversin.
Favori cevap bence :)

Recep Bey'i kızdıran insanlardan birisi de ben olabilirim :D Bunu aldığım uyarı puanlarına istinaden söylüyorum. Bu forumda herkes benim gibi uyarı puanı alıyor mu acaba Recep Bey ? Yemek yediğim kadar cezalar ve puanlar alıyorum ama benim yapmak istediğim şey insanlar ile yardımlaşmak... Troll olsam niye ismim ve soyismim ile hesap açayım. Üstelik Geyik'teki yorumunuza verdiğim cevaba da yanıt vermediniz. Sanırım beni sevmiyorsunuz :D

Edit: Bundan da ceza puanı alırım diye korkuyorum :D

Abi ben bi konu okuyodum bişey hatası diye ne olduysa yazdığım cevap (moderatör sağolsun) konu olmuş. Artık ağzıma turp suyumu sıkıyonuz anlamadım gitti bu cevaplar ne böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı