Recep İvedik 7 hakkında düşünceleriniz

1kedi7beni

Centipat
Daha fazla  
En baştan söyleyeyim. Ben basit mizaha gülmem, Recep Ivedik'in yaş kitlesi çok düşük vs diyenlerden değilim bana ne desen gülerim ve sıkılmadan izlerim. Zaten Recep Ivedik'in de amacı basit mizah burada yok efendim Recep Ivedik'e gülünmez Recep ivedik izleyenler çocuktur falan muhabbeti yapmayacağım herkes neyin ne olduğunu biliyor zaten amacı da zekice bir mizah yapmak değil ancak tüm filmlerini izlemiş biri olarak şunu söyleyebilirim bu fragman çok kötü duruyor. Bizim Recep ivedik izleme amacımız zaten saçma espriler yapan kaba bir ayı olmasıydı(Burada yok Türk kültürünü kötü tanıtıyor falan demeyin zaten orada Recep ivedik iyi değil kötü bir örnek olarak gösterilmiş) ancak bu filmde hiç komi bir espri vs görmedim konusunu anlayamadım. 6.filmden sonra zaten dibi görmüştü. Benim favorim ise 2 ve 3'tür. Sizin görüş ve fikirleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep İvedik 2 dışındakileri pek sevemedim en güzel kalitelisi 2 idi.

Sadece 3'de şu kısım komiğime gitmişti kaç yıldır filmcilik sektöründesin diyor 😀
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5'ten sonra bozdu zaten 7 Fragmanlarına bakınca da 2 saatlik filmde 2 tane güzel espri görürüz gibi geliyor o da doyurur mu bilmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı