Recep İvedik filmleri neden kötüleniyor?

elvedasosyal

Decapat
Katılım
15 Kasım 2019
Mesajlar
434
Aslında kötü filmler değiller, çok fazla çektiler. Gereksiz uzattılar. 2. filmde bırakmalarını isterdim ben, serinin kalitesini düşürüyor geriye kalan filmler bence. Ha tabii açarım izlerim arada orası ayrı, boş zamanlarda tekrar izlesem bile sıkmazlar beni.
 

Enes3078

Gigapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Katılım
28 Nisan 2020
Mesajlar
13.322
Makaleler
10
Çözümler
410
Yer
Malatya
Bence sinema dünyası için fazlasıyla yetersiz. Sizce bir insanın goril ile karıştırılıp sonra üzerinde test yapılıp sonrasında gorilin testten daha üst bir başarıyla geçmesi normal mi? Gereksiz derecede saçmalıkla dolu bir film serisi. Bence tek güzel filmi 1. filmiydi ve onda da gerçeklik diğerlerine göre fazlaydı.

Bu videoda tüm detaylar yer almakta:
 

Kadir21

Picopat
Katılım
6 Şubat 2021
Mesajlar
426
Çözümler
1
Recep ivedik filmleri neden kötüleniyor? Ben severek izliyorum fakat bazıları aşırı derecede kötülüyor. Sizce kötü bir film mi? bu internet aleminde çok garı gız var diyorlar doğru mu? agresifim, kompleksliyim amma perdelerimi kaldırınca da kedi gibi bir insanım.

Recep ivedik komiktir güzeldir eğlendirir vaktini çalmaz kötüleyenler ise Instagram normieleridir shit post vb sayfalar Recep ivedik i kötülediği için Recep ivedik i izlemeseler bile kötü derler koyunlardır kendi fikirleri yoktur izleyip kötü diyenlere saygı duyarım ama kötü diyenlerin yüzde sekseni izlememiştir bile.
 

Uchiha Shisui

Hectopat
Katılım
1 Ekim 2019
Mesajlar
8.595
Makaleler
6
Çözümler
19
Yer
Konohagakure
Aslında sevip sevmeme durumu mizah zevkinizle fazlasıyla ilintili. Ben Şahan Gökbakar'ı TV8 ve ATV dönemlerindeki Dikkat Şahan Çıkabilir serileriyle çok seviyordum. Tiplemelerde bir güldürü unsuru kesinlikle vardı. Lakin ne hikmetse yolunu bu serilerde de temellerini attığı Recep İvedik'e döndürünce olay güldürüden ziyade "zorbalığa" geçiş yaptı. Küfürler, saçma olaylar, belli başlı duygusallıklar hemen hemen her komedi filminde oluyor. Ama işin içine orantısız bir kabalık koyulduğunda ben gülemiyorum. Gülebilen varsa ne alâ.
 

hadwiger

Kilopat
Katılım
9 Nisan 2020
Mesajlar
11.638
Makaleler
48
Çözümler
26
Yer
9. Ana Jet Üssü
Ne yalan söyleyeyim ilk 3 filmiz izlerken keyif almıştım. İlk filminde Recep'in dış dünyaya ayak uydurma çabalarını, ikinci filmde kapitalizm yüzünden Recep'e yapılan "iş bul, evlen" baskılarını, üçüncü filmde de Recep'in yalnızlıkla ve depresyonla mücadelesini izledik. Kahkaha atarak izlediğim bir seri değil tabii ki, ama ilk 3 filmi seviyorum dediğim gibi.

Ha bir de ülkemizde aykırı olmaya çalışan bazı insanlar var, "Kemal Sunal'a mı gülüyorsunuz?" diyene bile denk geldim.
 
Yukarı