Recovery SD kartı görmüyor

gojira62

Hectopat
Daha fazla  
1) Beyler yeminle çıldıracağım.. Güzelcene cyonogenmod yükledim sonra google aps diye birşeyi yüklemem gerekiyordu ama ondan önce wipe data factory reset yaptıgım için gapps yüklenemedi.. (Nette bu yüzden oldugu yazıodu)

2) Ben de önceden bu cynogenmodu silmiştim telefonun hafızasından güya yer boşalsın diye ama yine işim düştü fakat dosya silinik ben de başka bir telin hafıza kartına attım. Çünkü bundan önce telefonumun kendi hafızasından yapmıştım bu işlemleri..

3) Fakat SD cartı mı görmedi bu seferde recovery programı, choose zip from "EXTERNAL" sd karta bile tıkladım ama görmedi. E: cant mount /external_sd yazıyor ona tıkladııgımda.. Aşırı bilgisizim bu konuda ama teknolojiye hakimim söyleseniz kaparım arkadaşlar root ROM kavramlarını vs.. telefonu çok kurcalamadım.

4) Şu durumda ne yapmalıyım? Bir geri dönüşü var mı yoksa telefon perte mi çıktı?

Not: SD carta FAT32 şeklinde format atıp denedim olmadı.. Backup restore gibi yerlerde yedek felan almadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı