Recoveryi sildim geri yükleyebilir miyim

Nick.bulamadim

Kilopat
Bilgisayarle gelen win 8.1 in recoversini sildim. Ama silmeden önce kurtarma diski oluştur kısmından usb belleğe yedeği almıştım. Recoveryle sistem kurmaya çalıştım olmadı. Şuan da Uefi modunda MAC OS X 10.9.2 yükledim. Ama yine UEFI modunda win8 yükleyemedim. Legacy modunda win8 yükledim. Tekrar win 8.1 UEFI şekilde nasıl yüklerim. recovery olarak ayrılmış boş 30 Gb bir bölüm var. Bu bölümü NTFS olarak biçimlendirip USB deki dosyaları buraya atsam recovery yaptırıp Win 8.1 e geçirebilirmiyim notebooku ?

Link buldum şimdi indiriyorum Recep Beyin verdiği indirme bağlantılarında ki dosyayı. Teşekkür ederim keyimi öğrenmiştim daha önce. Yarın temiz bi kurulum yapıcam. Ama UEFI olarak boot edemiyorum. Legacy yapınca boot oluyor. Diskimin bir bölümünde Mac os X 10.9.2 yüklü. Nasıl UEFI olarak boot edebilirim Win. kurulumunu USB den ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı