Red Dead Online alınır mı?

Spectre1

Hectopat
Steam yorumları çok farklı. Bazıları çok beğenirken bir kısmı ise çok fazla grind, altın kazanmanın zorluğu ve haritanın boşluğundan şikayet etmiş. Tamam fiyatı uygun ama 10 saat oynayıp silmek istemiyorum. Ayrıca tek başıma oynayacağım. Böyle bir durum da var. Kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Altın kasmak gerçekten zor. Fakat harita boş değil. Gezilebilecek çok yer var ama buna rağmen yabancılardan alınabilecek çok görev var. Fakat şunu söylemeliyim ki yabancılardan alınan görevler genellikle hep aynı. O yüzden bu olay beni üzdü. Hikaye görevlerinden ortalama 5 altın kazanabiliyorsunuz. Sonrasında biraz daha biriktirip bir meslek açarsınız, oradan kasarsınız.

Fiyatı şuan da uygun. Fakat Şubat ayında fiyatı, sanırım 150 küsür lira olacak. Bu yüzden çabuk karar vermeniz gerekiyor.

Arkadaş konusunda ise eğer tek oynayacaksanız bir süre sonra zevk almazsınız. Ya bir arkadaş bulacaksınız, ya da başka oyuncuların kampına girip beraber oynayacaksınız.

Son olarak, Amazon Prime'ya kayıt olup Bounty Hunter mesleğinin lisansını, 1000 dolarlık hediye çeki ve daha bir sürü hediyeye sahip olabilirsiniz. Amazon Prime hesabınızı, Rockstar hesabınıza bağlamanız yeterli oluyor. Bu sayede oyuna 1-0 önden başlayabilirsiniz. Detaylara buradan bakabilirsin.

Steam yorumları çok farklı. Bazıları çok beğenirken bir kısmı ise çok fazla grind, altın kazanmanın zorluğu ve haritanın boşluğundan şikayet etmiş. Tamam fiyatı uygun ama 10 saat oynayıp silmek istemiyorum. Ayrıca tek başıma oynayacağım. Böyle bir durum da var. Kararsız kaldım.
Beğenenler yavaştan alıp tadını çıkaranlar. Beğenmeyenler birden başlayıp nefes almadan oyunda yapacak bir şey kalmayana kadar oynayıp yapacak bir şey kalmayınca boşluğa düşenler. Tavsiyem ağırdan al.
Beğenenler yavaştan alıp tadını çıkaranlar. Beğenmeyenler birden başlayıp nefes almadan oyunda yapacak bir şey kalmayana kadar oynayıp yapacak bir şey kalmayınca boşluğa düşenler. Tavsiyem ağırdan al.
Youtube'da Nicotine diye arkadaş var hiç irrite etmeden anlatıyor. Tavsiyem rehber videolarına bakabilirsin.

Şahsen ben Amazon Prime ile gelen ödülleri kullanarak başladım, altın konusunda 2-3 mesleği açmayı başardıktan sonra rahatladım, aynı şekilde para konusunda da. Harita içinde bolca görev alınacak kişi, basit de olsa hikaye görevleri var, ayrıca mesleklerde yapması eğlenceli birkaç şey sunuyor. Yani ben birazda atmosferi ve at sürmeyi sevdiğim için oynarken zevk alıyorum. Kasılmak için oynamaktan ziyade tadını çıkararak oynarsan bayağı zevkli. Özellikle hikayeden sonra doyamamıştım bana ilaç gibi geldi.

Son düzenleme:
Ben alıp iade ettim 1.3 saat oynadıktan sonra rdr2 hikayesinin %25ini oynamıştım. Hikayeyi bitirmeden online başlamak mantıklı gelmedi. Önce rdr2 alıp bitireceğim

Geri
Yukarı