Red Dead Online siyah ekran

İşletim sistemi
Windows 10

AliEymen

Centipat
Daha fazla  
İyi günler,

Red Dead Online'ın 40TL olduğunu görünce büyük bir hevesle aldım. 112 GB indirme yaptım social hesabım Steam'e bağlı, oyun socialdada gözüküyor ama oyunu açtığımda monitörümden daha düşük çözünürlükte bir siyah ekran geliyor, herhangi bir ses veya belirti yok çok geçmeden kapanıyor sürücülerimin hepsini güncelledim RDR2.exenin uyumluluk ayarlarıyla da oynadım Defender'dan dışlamada ekledim ama hala aynı sorunu alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-12-03 144023.png
    Ekran görüntüsü 2020-12-03 144023.png
    193,9 KB · Görüntüleme: 112
Sorun açık ve net. Sorun Driver Booster ile alakalı. Sisteme temiz kurulum yapmanızı ve bir daha öyle saçma yazılımlara bulaşmamanızı tavsiye ederim.

Driver Booster'dan önce de vardı sorun.
Siz temiz kurulum yapın ve sorun devam ederse öyle bildirin. Şu an bu soruna karşı diyebileceğim pek bir şey yok. Temiz kurulum yaptıktan sonra size yardım edebilirim.

Ek olarak temiz kurulum ile alakalı rehber belirteyim. Aşağıdaki iki videoyu sırasıyla izleyip uygularsanız sorun yaşayacağınızı sanmam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı