Red Dead Online Steam açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ozan7227

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, oyunum Steam üzerinden sistemim gayet iyi oyunu 2 kez silip yükledim ve dosyaları doğruladım fakat her zaman açmaya çalıştığımda ya "unable to launch Game please verify your Game files" ya "Rockstar Games Launcher exited unexpectedly" ya da çok nadiren oyunun ilk açılış sahnesini görüyorum. Hesabıma giriş yapıyor sonra hiçbir uyarı vermeden bir anda kapanıyor. Saatlerdir uğraşıyorum lütfen yardım eder misiniz?

Ekran Görüntüsü (138).png

Ekran Görüntüsü (197).png

Rockstar Games Launcher ve Social Club'ı bilgisayarınızdan tamamen sildiğinize emin olduktan sonra, oyunun "Redistributables" klasörü içindekileri silip oyun dosyalarını tekrar doğruladıktan sonra oyunu açın. Ben böyle yaptıktan sonra "Unable to launch game, please verify your game data." hatası düzelmişti. İşe yaramazsa veya bunların yerine farklı bir hata gelirse sorumluluk almam çünkü daha önce o da başıma gelmişti 🙃.

Bir detay daha var belki işe yarar arkadaşımla bilgisayarlarımızın tüm özellikleri ve Windows sürümü aynı tek fark marka ikimiz de laptop kullanıyoruz benimki Casper Excalibur G850 onunki lenevonun bir modeli onda sorunsuz çalışıyor ve oynayabiliyor fakat bende bu sorun.
Rockstar Games Launcher ve Social Club'ı bilgisayarınızdan tamamen sildiğinize emin olduktan sonra, oyunun "redistributables" klasörü içindekileri silip oyun dosyalarını tekrar doğruladıktan sonra oyunu açın. Ben böyle yaptıktan sonra "unable to launch Game, please verify your Game data." Hatası düzelmişti. İşe yaramazsa veya bunların yerine farklı bir hata gelirse sorumluluk almam çünkü daha önce o da başıma gelmişti 🙃.

Maalesef yaptım ama düzelmedi yine tıpatıp aynı şeyler.
Başka bir öneri var mı?☹️
Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim ben oyunu iade etmeye karar verdim tekrardan teşekkürler.
Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim ben oyunu iade etmeye karar verdim tekrardan teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı