Red Dead Online üzerinden RDR2 story mode almak

Mertcaan

Hectopat
Red Dead Online ana oyundan bağımsız olarak Steam'de 40₺'ye satılıyor. Ben oyunu aldım, oyun içinde Story Mode'u açmak için 140₺'ye satın alabiliyoruz, normalinden daha uyguna geliyor fakat bu aldığımız RDR2 Steam için mi yoksa R* Games Launcher falan mı? Bilgisi olan var mı?

Red Dead Online ana oyundan bağımsız olarak Steam'de 40₺'ye satılıyor. Ben oyunu aldım, oyun içinde Story Mode'u açmak için 140₺'ye satın alabiliyoruz, normalinden daha uyguna geliyor fakat bu aldığımız RDR2 Steam için mi yoksa R* Games Launcher falan mı? Bilgisi olan var mı?
20 lira için uğraşmaya değmez

Steam üzerinden de aynı satın alım yapılabiliyor. Eğer alacaksan oradan alabilirsin.
Steamdan alırken standart fiyatı gösteriyor. Tam anlamadım dediğini.
Bildiğim kadarıyla o taraftan RDR2'nin 140 TL'lik halini alırsanız kütüphane kısmınıza ekstra bir RDR2 eklenmiyor. RDR Online'a girip oradan hikaye moduna geçiyorsunuz.
Tamamdır, teşekkür ederim.
20 lira için uğraşmaya değmez
Online ı ayrı olarak aldım zaten, aldıktan sonra da 140a Story satıldığını gördüm onun için sordum.

R* Games Launcher üzerinden almış oluyorsunuz. 40TL bende sizin gibi Online aldım ama Epic'den. Geçen gün 38 TL'ye story modu aldım ama oynanmıyor.

Geri
Yukarı