Red Dead Online'a yeni başlayan kişiler için tavsiyeler nelerdir?

$ilent

Hectopat
Yer
OverClock Merkezinde
Daha fazla  
Merhaba dostlar, Steam'de 40 TL'ye Red Dead Online'ı görünce direk aldım ve yükledim oyuna girdim 1-2 saat takıldım 1-2 görev yaptım ama taktiğe ihtiyacım var genel olarak etrafa boş boş bakmaktayım :D, oyuna yeni başlayanlar için Online'da yapılması gereken şeyler nelerdir? Para konusu çok sıkıntı gözüküyor en önemlisi o.

Şahsen ben de az önce indirmeye koydum oyunu boş boş gezip resim çekmek için indiriyorum şu an :D.

Merhaba dostlar, Steam'de 40 TL'ye Red Dead Online'ı görünce direk aldım ve yükledim oyuna girdim 1-2 saat takıldım 1-2 görev yaptım ama taktiğe ihtiyacım var genel olarak etrafa boş boş bakmaktayım :D, oyuna yeni başlayanlar için Online'da yapılması gereken şeyler nelerdir? Para konusu çok sıkıntı gözüküyor en önemlisi o.

Hocam bol bol daily challenge yapıp Gold kasıyorsun 15 Gold yaptıktan sonra collector mesleğini seçip haritada gizlenmiş olan mücevher, fosil, tarot kartları gibi malzemeleri toplayıp madam nazar adlı ablamıza satıyorsun. Bunu birkaç kez tekrar et çok temiz para kasılıyor. 🙂

At alınmıyor mu hocam direk binemiyor muyuz?
At süreceğim hocam ben at süremeyeceksem görev yapmadan söyleyin indirmeyeceğim.

Hocam bol bol daily challenge yapıp Gold kasıyorsun 15 Gold yaptıktan sonra collector mesleğini seçip haritada gizlenmiş olan mücevher, fosil, tarot kartları gibi malzemeleri toplayıp madam nazar adlı ablamıza satıyorsun. Bunu birkaç kez tekrar et çok temiz para kasılıyor. 🙂

Biraz baktımda daha çok bounty hunter mesleğini öneriyorlar, hangisi daha kolay ve temiz parar kazandırır? :D

At alınmıyor mu hocam direk binemiyor muyuz?
At süreceğim hocam ben at süremeyeceksem görev yapmadan söyleyin indirmeyeceğim.

Oyuna başladığında sana ücretsiz bir at veriyor dilediğin gibi at sürebilirsin.

Biraz baktımda daha çok bounty hunter mesleğini öneriyorlar, hangisi daha kolay ve temiz parar kazandırır? :D.

Hocam aksine, collector yaptığın zaman hem hızlı level kasıyorsun hem sağlam para kazandırıyor. Bounty hunter mesleği biraz daha işin eğlenceli, aksiyonlu yönü. Birkaç bin dolar kazandıktan, güzel silahlar ve sağlam bir at aldıktan sonra diğer mesleklere ve online aktivitelere girmenizi öneririm, yine de tercih size kalmış. 🙂

Hocam iptal ettim ben siz cevap vermeyince at süremeyeceksem araba süreyim dedim forzayı başlattım teşekkürler.

Hocam at süreyim kartı test edeyim resimler çekeyim dedim sonra dedim bunlar bana at vermezler görev yaptırırlar tadı olmaz en azından araba süreyim :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı