Red Dead Online'da ne yapılabilir?

Blondie

Decipat
Makaleler
1
Red Dead Online'a yeni başladım etrafta at sürüp oyunculara ve NPC'lere dadanıp IP atmaktan başka bir şey yaptığım yok. Neler yapılabilir sıkılmamak için? Ve tek kişiyim ama birkaç hafta sonra bir arkadaşım da başlayacak. Bu arada 2. oyunun Online modundan bahsediyorum 1 değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Red Dead Online'a yeni başladım etrafta at sürüp oyunculara ve NPC'lere dadanıp IP atmaktan başka bir şey yaptığım yok. Neler yapılabilir sıkılmamak için? Ve tek kişiyim ama birkaç hafta sonra bir arkadaşım da başlayacak. Bu arada 2. oyunun Online modundan bahsediyorum 1 değil.
Oyunun online modu arkadaşsız pek sarmıyor. Kendin yapabileceğin şeyler de mevcut. Mesela 5-6 tane meslek var yapabileceğin. Onun dışında GTA online da ki gibi yarışlar, etkinlikler, eğlenceli maçlar falan var.

-Moonshiner olup, kendi dükkanınızı kurabilirsiniz,
-Bounty Hunter olup, Sheriff'e belalı adamları yakalayıp teslim edebilirsiniz,
-Trader olup, ticaret yapabilirsiniz,
-Collector olup, koleksiyon yaparak para kazanabilirsiniz,
-Naturalist olup, benim gibi tek bir hayvan öldürmeden, onlardan numune alarak Harriet ile beraber çalışabilirisiniz, ya da tam tersi Harriet'in nefret ettiği Gus ile işbirliği yapıp hayvan kürklerinden ürünler üretebilirsiniz.
Tüm bu mesleklere özel eşyaları edinmek için o mesleğe ait seviyelere ulaşmaya çalışabilirsiniz.

-Oyuna Posse Up ile başlayarak bir çete ile hareket ederek para kazanabilirsiniz ya da kendiniz bir çete kurabilirsiniz,
-Hızlı oyunlar oynayabilirsiniz,
-Arkadaşlarınızla beraber vakit geçirebilirsiniz,
-Sevdiğiniz bir at ile birlikte dağlarda, kırlarda, ırmak kenarlarında, göl kıyılarında gezintilere çıkabilirsiniz,
-Ava çıkabilirsiniz,
-Balık tutabilirsiniz,
-Kampınızda ateş başında üretimler yapabilirsiniz,
- Treasure Map edinip, bir yerlerde saklı olan altın külçelerini, paraları arayabilirsiniz.

Hocam iki aşamalı doğrulama yaparak destekle iletişime geçtikten sonra 10 gold kazanabilirsiniz. Steam'de kazanmak için rehber var oradan bakabilirsiniz. Ayriyetten oyun hakkında öğretici rehber videoları izleyebilirsiniz.

Bir de atım çok yavaş ve çabuk yoruluyor. Milletin atına bakıyorum Arap atı gibi. Nereden güzel bir at alabilirim?
Haritada at nalı işareti olan yere (stable) gitmeniz gerek. Ancak seviyenizin yettiği atları alabilirsiniz sadece. İleride Turkoman, Beyaz ve siyah arap atı, Breton, Criollo, Cypsy Cob gibi güzel atlar alabilirsiniz. Ancak başlangıç için en iyi at Red Chesnut Arap atıdır. 250 Dolar olması gerek ücreti. İndirim vs. olabiliyor bazen ancak bu atı tavsiye ederim başlangıç için ya da mesleklere ait atları tercih edebilirsin.

Geri
Yukarı