Red Dead Redemption 2 30 FPS'yi geçmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

KELAKÇA

Centipat
Daha fazla  
RAM
8+8 = 16
Ekran kartı
RX 580
Anakart
B450M MORTAR
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor
Merhabalar, RX 580 ekran kartım var normalde RDR2'yi 60FPS üstü ortalama ayarlarda oynayabiliyordum geçenlerde bilgisayarıma format attım ve oyunu yeniden yükledim oyuna girdim ve ayarlarım sıfırlanmıştı ardından ayarları en düşüğe çektim ama FPS'im 30u geçmiyor anlam veremiyorum V-Sync filan FPS'imi kısıtlayacak her şey kapalı yardımcı olabilen varsa sevinirim.

Merhabalar, RX 580 ekran kartım var normalde RDR2'yi 60FPS üstü ortalama ayarlarda oynayabiliyordum geçenlerde bilgisayarıma format attım ve oyunu yeniden yükledim oyuna girdim ve ayarlarım sıfırlanmıştı ardından ayarları en düşüğe çektim ama FPS'im 30u geçmiyor anlam veremiyorum V-Sync filan FPS'imi kısıtlayacak her şey kapalı yardımcı olabilen varsa sevinirim.
Hocam çok basit kaçıcak ama rx 570 için olan en iyi whql sürücüyü kurdunuz mu?

Hocam directx, vulkan ayarı var oyun ayarlarında. Onlar çok fark ediyordu bende. Deneyebilirsiniz.

Format demişsiniz, o zamanki kurduğunuz sistemle şimdiki aynıysa yüklenen /ya da yüklenmeyen bir yazılım hatası var demek ki. Ya da yanlış yapılandırılan... Sürücüyü doğru kurmak önemlidir. Doğru sürücüyü indirip, aygıt yöneticisinden sürücüyü yazılımıyla birlikte kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin.

Geri
Yukarı