Red Dead Redemption 2 900p nasıl olur?

İşletim sistemi
Windows 10

enesgirgin5151

Hectopat
Arkadaşlar oyunu çok fazla oynamak istiyorum ancak sistemim çok iyi değil. 900p ile oynasam oyun nasıl olur? Oynanabilir olur mu veya çok kötü mü gözükür.
Sistem: i3 7100, GTX 750 Ti, 8 GB RAM DDR3 1600MHz. Şu an Steam cüzdanımda 250 TL var hem indirimdeyken alsam nasıl olur?

Umarım konuyu doğru yere açmışımdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı çözünürlükte aynı kartla oynadım, düşük kaplama ayarında oyun gerçekten kötü gözüküyor, Yüksek ayara alınca da kaplamalarda yükleme sorunları oluyor, düşük ayarlardaki görünüşüne bir bakın internetten, oynarım derseniz 30 FPS'ye yakın oynayabilirsiniz 900P'de.

Vulkan yerine DX12'ye geçince sorun düzeliyor.
Aynı çözünürlükte aynı kartla oynadım, düşük kaplama ayarında oyun gerçekten kötü gözüküyor, Yüksek ayara alınca da kaplamalarda yükleme sorunları oluyor, düşük ayarlardaki görünüşüne bir bakın internetten, oynarım derseniz 30 FPS'ye yakın oynayabilirsiniz 900P'de.

750 Tİ'da DX12 çalışıyor mu ki? Death Stranding falan açılmıyor diye biliyorum.
Yok hocam 750 Tİ için demedim, genel olayı söyledim. Belki bir başkası bu konuya bakarken bu sorunun çözümünü görürde faydalanır diye yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı