Red Dead Redemption 2 açılırken aniden kapanıyor

WhoAmI11

Decapat
Daha fazla  
Abilerim ablalarım yaşıtlarım hayalimdeki oyun olan Red Dead Redemption 2'yi satın aldım ve 18 saat boyunca zevkle oynadıktan sonra birden Steam'da oynaya bastıktan sonra açılmadan kapanmaya başladı. Lütfen bilen varsa yardım etsin umudum tükenmek üzere.

Abilerim ablalarım yaşıtlarım hayalimdeki oyun olan Red Dead Redemption 2'yi satın aldım ve 18 saat boyunca zevkle oynadıktan sonra birden Steam'da oynaya bastıktan sonra açılmadan kapanmaya başladı. Lütfen bilen varsa yardım etsin umudum tükenmek üzere.
Steam oyun dosyalarını doğrulayın. Örnek
1637783383946.png
Özelliklerde yerel dosyalara basın, sonrası belli.

Biraz daha detaylı anlatırsanız sevinirim.
Biraz olay görüntüleyicisine baktım hata modülüne baktım kernelbase.dll çıktı bilgisi olan var mı?
Belgeler/Rockstar Games/Red Dead Redemption 2/Ayarlar (Settings).

Not defterinde "systems.xml" dosyasını açın ve "<advanceGraphics> kısmına gelin. Aşağıda olmalı. Sonra <API>kSettingAPI_Vulkan</API> kısmında yazan API'yi değiştirin. Misal Vulkan yazıyorsa onu silip DX12 yapın. Kaydedip kapatın, tekrar oyuna girin. Düzelecektir muhtemelen

Belgeler/Rockstar Games/Red Dead redemption 2/ayarlar (settings).

Not defterinde "systems.xml" dosyasını açın ve "<advancegraphics> kısmına gelin. Aşağıda olmalı. Sonra <API>ksettingapı_vulkan</API> kısmında yazan API'yi değiştirin. Misal Vulkan yazıyorsa onu silip DX12 yapın. Kaydedip kapatın, tekrar oyuna girin. Düzelecektir muhtemelen.

Teşekkürler hemen deniyorum.
Belgeler/Rockstar Games/Red Dead redemption 2/ayarlar (settings).

Not defterinde "systems.xml" dosyasını açın ve "<advancegraphics> kısmına gelin. Aşağıda olmalı. Sonra <API>ksettingapı_vulkan</API> kısmında yazan API'yi değiştirin. Misal Vulkan yazıyorsa onu silip DX12 yapın. Kaydedip kapatın, tekrar oyuna girin. Düzelecektir muhtemelen.

Bu değiştirmenin bir kuralı taktiği var mı yoksa düzelmemesi normal mi?

Son düzenleme:
Şöyle, sadece API'yi silip değiştirdiniz değil mi? Mesela: <API>ksettingapı_vulkan</API> =>>>>> <API>ksettingapı_dx12</API> kaydedip çıkıyorsunuz. Sonra oyunu başlatıyorsunuz.

Evet aynısını yaptım.
Durum güncellemesi: Bir güncelleme geldi ama işe yaramadı dosyaları doğruladım yaramadı.
1637954948591.png

Böyle bir hata aldım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı