Red Dead Redemption 2 aktivasyon hatası

İşletim sistemi
Windows 11

LaloSalamaca

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
BİOSTAR RX 6500 XT
İşlemci
İ3 910F
Hocam benim RDR2'de aktivasyon hatası bu forumda bir yazı görmüştüm bununla alakalı. Kendi telefon internetinle gir diye denedim düzeldi fakat kendi internetimden çıkıp tekrar Ethernet kablosuna bağlanınca tekrar aynı sorun yaşanıyor. Ürün orijinal Steam üzerinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reddit'de okuduğuma göre oyunu açmadan önce arka planda başka bir oyunu açmayı deneyin denmiş. Söz konusu kullanıcı Minecraft açmış ve bir dünyaya girerek oyunu alta atmış. Sorun çözüldü diye de belirtmiş.

Kaynak

Hocam kendi internet sağlayıcınızı arayıp engeli kaldırtmanız gerekiyor. Aksi halde oyunu VPN ile oynamanız gerekecek.
Benzer bir sorunu böyle çözmüştüm. ISS ilk internet kurulumunda Aile modu altında kurulum yapıyormuş. Bu modu kapatarak çözüme ulaşmıştım.

Bende de aynı sorun olmuştu aile modu kapatmadım böyle çözdüm.

Bu sorunla ben de karşılaştım. Oyunu yeni aldım. 2 gündür denemediğim şey kalmadı, oyuna giremedim. En sonunda masaüstü PC'den Ethernet kablosunu çıkarttım. Wi-Fi alıcı bağlayıp telefonumun internetine bağlandım oyun açıldı. Sonra modeme kablosuz bağlandımda da açıldı. En sonunda Ethernet kablosunu takıp denediğimde oyun yine açıldı ve sorun kalmadı.

Geri
Yukarı