Çözüldü Red Dead Redemption 2 Ambar Yakma Görevinde Oyun Kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

unrestful

Decapat
RAM
Crucial BLS8G4D30AESBK.M8FE
Ekran kartı
RX570
İşlemci
AMD Ryzen 3 2300X Quad-Core Processor
Tütünlere kaçak içki döktüğümüz görevde ambarı yakmak için elime molotofu aldığım zaman molotofu attırmıyor, nişan alabiliyorum sadece. Belli bir zaman sonra nişanda almıyor, pauseye basıp bekliyorum yazılar gelmiyor. Harita kaydet vb. nöbet tutan adamlara yakalanıp restart checkpoint yapıyorum. Oyun bu sefer de çöküyor, nasıl çözerim?

Tütünlere kaçak içki döktüğümüz görevde ambarı yakmak için elime molotofu aldığım zaman molotofu attırmıyor, nişan alabiliyorum sadece. Belli bir zaman sonra nişanda almıyor, pauseye basıp bekliyorum yazılar gelmiyor. Harita kaydet vb. nöbet tutan adamlara yakalanıp restart checkpoint yapıyorum. Oyun bu sefer de çöküyor, nasıl çözerim?

Oyun dosyalarını doğrulayıp ayarlarını defaulta alıp dener misin?

Orijinal ise bi dosyaları doğrulayın yine olmadı görev öncesi save aldıysanız onu yükleyin tekrar deneyin

Oyun korsan mı orijinal mi?

Orijinal ise bir dosyaları doğrulayın yine olmadı görev öncesi save aldıysanız onu yükleyin tekrar deneyin.

Oyun dosyalarını doğrulayıp ayarlarını defaulta alıp dener misin?

Oyun orijinal, doğrulama yaparsam Türkçe yama gider mi? Ayarları defult a alıp deneyeceğim, görev öncesi save almıştım denedim olmadı.

Geri
Yukarı