Red Dead Redemption 2 en gerçekçi oyundur

Tartışılmaz bir gerçek. Aksini iddia edebilecek var mı ki :) Gerçekçiliği geçtim, oyun detay ve teknik anlamda arşa seviyede zaten. :) Piyasadaki en gelişmiş oyun şu an RDR2. Rockstar daha iyisini yapana kadar en iyisi o. 5 yıl da geçse, 10 yıl da geçse diğer açık dünya oyunları yanına bile yaklaşamayacak. RDR2'ye şu an en yaklaşabilen oyun TLOU2'dir. O da lineer olduğu için saymak ne kadar doğru tartışılır.

Konudaki bazı arkadaşlar Zelda oynamamış belli oluyor :D zaten o bazı arkadaşın zamanında Dying Light 2 çıkmadan incelemelerine bakıp "hayal kırıklığı" damgası vurmuşluğu var. Çok da ciddiye almamak lazım onun eleştirilerini.

Tartışılmaz bir gerçek. Aksini iddia edebilecek var mı ki :) Gerçekçiliği geçtim, oyun detay ve teknik anlamda arşa seviyede zaten. :) Piyasadaki en gelişmiş oyun şu an RDR2. Rockstar daha iyisini yapana kadar en iyisi o. 5 yıl da geçse, 10 yıl da geçse diğer açık dünya oyunları yanına bile yaklaşamayacak. RDR2'ye şu an en yaklaşabilen oyun TLOU2'dir. O da lineer olduğu için saymak ne kadar doğru tartışılır.

Aksini iddia etmiyorum, ama edecek vardır. Tlou 2 Rdr 2 kalitesini yaklaşmadı, teknik anlamda onun kadar kaliteli bir oyun. Lineer bir oyun diye başarısını görmezden gelemeyiz. Karakterlerin mimikleri "oyun mu oynuyoruz filmi izliyoruz?" diye sorgulatıyor bildiğin. Ayrıca vuruş hissi oyun dünyasının zirve noktası bana göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı