Red Dead Redemption 2 error ffffffff hatası

Berke Yılmazz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, benim bu RDR2 de bir sorun alıyorum. Hikaye modunda belirli bir süre oynadıktan sonra unkown error ffffffff hatası alıyorum. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun orjinal mi korsan mı?

Selam, oyun gerçekten orijinal mi yoksa forumda korsana destek olmadığı için yalan mı söylüyorsun?

Oyun orijinalse: Oyun dosyalarını doğrula. Sonra oyunun başlatma seçeneklerine -ignorepipelinecache yaz. Ek olarak oyuna hiç girebiliyor musun? Oyunun ayarlar sekmesine ulaşabiliyorsan oyunu Vulkan'sa DirectX 12'ye, DirectX 12'deyse Vulkan'a al.

Arkadaşlar merhaba, benim bu RDR2 de bir sorun alıyorum. Hikaye modunda belirli bir süre oynadıktan sonra unkown error ffffffff hatası alıyorum. Yardım eder misiniz?

Hocam benim oyunum orijinal bende aynı hatayı yaşamaıştım. Ben oyuna Epic Games'den sahibim oyunun dosyalarını doğrulayın sorun ortadan kalkıyor ayrıca belirtmek isterim doğruladıktan sonra indirme yapıyor.Ben 20 GB indirme yapmıştım.

Hocam benim oyunum orijinal bende aynı hatayı yaşamaıştım. Ben oyuna Epic Games'den sahibim oyunun dosyalarını doğrulayın sorun ortadan kalkıyor ayrıca belirtmek isterim doğruladıktan sonra indirme yapıyor. Ben 20 GB indirme yapmıştım.

Tamam hocam deneyeceğim.

Oyununuz orijinal mi yoksa sahte mi?

Orijinal Steam'den aldım.

Hocam benim oyunum orijinal bende aynı hatayı yaşamaıştım. Ben oyuna Epic Games'den sahibim oyunun dosyalarını doğrulayın sorun ortadan kalkıyor ayrıca belirtmek isterim doğruladıktan sonra indirme yapıyor. Ben 20 GB indirme yapmıştım.

Hocam doğrulama yaptım 800 KB'lık bir şey indirdi oyundan yine attı ancak atma süresini arttırmış.

Son düzenleme:
Hocam ben sorunu doğrulayarak çözmüştüm.

Ama yine de önceden 15 dakika sonra atıyordu şimdi 30 dakika sonra atıyor.

Oyun orijinal mi korsan mı?

Oyun orijinal mi korsan mı?

Oyunum orijinal yalan söylemiyorum.

Oyununuz orijinal mi yoksa sahte mi?

Orijinal.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı