Red Dead Redemption 2 Harita ve Detaylar

Sarı biber

Centipat
Oyuna yeni başladım, 2 3 görev yaptım Red Dead Redemption'un içinden çıkan haritadaki yerleri oyunda map kısmında göremedim. Görevleri yaptıkça mı büyüyor harita ve detaylar? Oyunu yüklerken güncellemede yaptı 99 GB'a geldi eksiği yok fazlası vardır yani neden böyle?

Son düzenleyen: Moderatör:
Haritayı gezersen o krem renkli yerler acılır şehir olur kasaba ismi olur. Skidmark'ın da dediği gibi keşfederek açılır harita gezmeye bak :)

Haritayı gezersen o krem renkli yerler acılır şehir olur kasaba ismi olur. Skidmark'ın da dediği gibi keşfederek açılır harita gezmeye bak :)
Hiç gezmedim zaten görev yaptım 2 3 tane sadece sıkıntı yok yani gidersem oralara açılıyor demi ?birde görev yapınca haritaya veortama ne katıyor görevler ?
Birde haritada o boşluk olan sadece krem boyalı yerlerde dahilmi haritaya hiçbir çizim olmayan boş gözüken krem yerler oralardadamı mekan var ?

Son düzenleme:
Hiç gezmedim zaten görev yaptım 2 3 tane sadece sıkıntı yok yani gidersem oralara açılıyor demi ?birde görev yapınca haritaya veortama ne katıyor görevler ?

Birde haritada o boşluk olan sadece krem boyalı yerlerde dahilmi haritaya hiçbir çizim olmayan boş gözüken krem yerler oralardadamı mekan var ?
Aça aça öğrenecez ben de 5 10 yeri açtım diyelim hala oynuyorum :) Görevler kurguyu devam ettirir. Yeni silahlar açar sana. Yeni mekanlar vs.

Haritayı senin gezerek keşfetmen lazım.
Silahlarımın mermisi bitse yeni silahları nereden bulabilirim satan yer varmı ya da ölünün silahını alabiliyormuyum
Hocam en son soracağın kişi benim. Konsolla aram yoktur :)
Silahlarımın mermisi bitse yeni silahları nereden bulabilirim satan yer varmı ya da ölünün silahını alabiliyormuyum

Alabilirsin. Haritada şehrin ortasında silah işareti olan yerler silahçılardır. Onlara uğra. Kataloğa bak. Silah ve mermi alabilirsin oralardan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı