Red Dead Redemption 2 o kadar iyi ki sıkılıyorum

Oynadım ben biraz, GTA V işte. Aynı nişan alma unsurları falan filan. Arabaya yerine ata biniyorsun. Vahşi batı konsepti.

Kamp yapmadın mı hiç? Eminim daha zevklidir. Yapmadıysan; Gece tuvalet yaparken korkuyorsun ve ateşten gelen ışık hüzmesinin, yüzüme vurması hele. Anlayamazsın :D.

Ben insan hayatını benimseyen, beni boğan oyunları sevmem. Bir anlamı yok oynamanın. Gerçekte olan şeyleri yapmak varken, neden aptal bir simülasyon oynayayım ki? Konsepti gerçek hava. Belki tarihi kurgu diye ilgi çekebilir diyeceğimde yine de sıkıcı.

Oyun dediğin tamamen gerçeklikten uzak olacak. Death Stranding'e bak mesela. Sanat eseri buna derim ben.
Anlayabilirim. Aslında zevkler ve renkleri bu kadar fanatik savunmanın pek bir anlamı veya mantığı yok. Bana göre de Death Stranding boğucu. Amale similasyonu ve oyunlarda A noktansından B noktasına gitmek benim için yorucuyken, bahsettiğin oyun temelinde sadece bunu yaptırıyor. Üstelik bir ton yük ile. Şimdiden baygınlık geçirebiliirim.

Anlayabilirim. Aslında zevkler ve renkleri bu kadar fanatik savunmanın pek bir anlamı veya mantığı yok. Bana göre de Death Stranding boğucu. Amale similasyonu ve oyunlarda A noktansından B noktasına gitmek benim için yorucuyken, bahsettiğin oyun temelinde sadece bunu yaptırıyor. Üstelik bir ton yük ile. Şimdiden baygınlık geçirebiliirim.
Vallaha RDR 2, agir ve hantal aksiyonu olan, ustelik gerceklige bu kadar bagli kalmaya calisan bir oyun. Sen bundan baymadiysan, Death Stranding'e asik olursun.

Tamam bugün alıp bir şans vericem. Teşekkürler.
Gittigidiyor da 150 Tl'ye kadar dusuyor. Online tarafi onemli. Ama korsan olarak denemeni oneririm. Cunku Steam de 400 Tl'yi birden yatiramayabilirsin yada direkt 150 TL vermekte mantiksiz olabilir.

Ben RDR2'ye sans verdim ama bayinca bayiyor iste. GTA oyunlari da ayni etkiyi yapiyor bende 😁.

Gittigidiyor da 150 Tl'ye kadar dusuyor. Online tarafi onemli. Ama korsan olarak denemeni oneririm. Cunku Steam de 400 Tl'yi birden yatiramayabilirsin yada direkt 150 TL vermekte mantiksiz olabilir.

Ben RDR2'ye sans verdim ama bayinca bayiyor iste. GTA oyunlari da ayni etkiyi yapiyor bende 😁.
10 liraya offline ile forumda satılıyor. O şekilde almayı planlıyorum.

En doğrusunu yapıyorsunuz. Piyasadaki diğer oyunlarda deneyimleyemezsiniz bu kadar ayrıntılı bir dünyayı. Peşinizden kovalıyorlarmış gibi ana görevlerden yardırarak giderseniz oyunun hakkını veremezsiniz. Eminim şu anda bile her oyuna girişinizde farklı şeyler görüyorsunuzdur. Canınız nasıl istiyorsa öyle oynayın. İsterseniz 1-2 gün girmeyin, farklı oyunlar oynayın. Ondan sonra özlersiniz zaten. Hiçbir oyun RDR2 tadı veremiyor.

RDR2 tadı vermiyor demek te biraz kişisel bir tercih hocam benim ve sizin dediğiniz gibi taş gibi oyun fakat bana göre From Software oyunları (Dark Souls serisi, Sekiro, Demon's Souls, Bloodborne ve önümüzdeki günlerde çıkacak Elden Ring) kat ve kat daha güzel
Ben ipi bir adama bağlayıp ata binip arkamda sürüklerdim :D. Nehirlere gelince çok eğlenceli olurdu.
Benimde en çok yaptığım aktivitelerden birisi :D. Yakalıyorum sonra bağlıyorum atıyorum reisi nehire sürünüyor orada. Birilerinin acısını onlardan çıkartıyorum :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı