Red Dead Redemption 2 o kadar iyi ki sıkılıyorum

Arkadaşlar konu başlığı troll falan değil, oyuna görev yapmak için giriyorum 1 görev yapıyorum sonra tam öbür göreve gidecekken açık dünyada bir şey görüp oradanda farklı bir şeylere gidiyorum derken kayboluyorum açık dünyada. Adamlar o kadar canlı, o kadar doğal bir dünya yapmış ki görevlere vakit kalmıyor. Tonla aktivite var. Hikayede ilerlemek için girdiğim oyunda 3 saat boyunca açık dünyada geziyorum, istemsizce sıkıldım artık fakat olmuyor işte zorla sokuyor oyun açık dünyanın güzelliğine. Hadi aktiviteleri onu bunu bıraktım, sırf görselliği için bile geziyorum etrafta bazen. Artık hikayede ilerleyememekten sıkıldım, ne yapmalıyım?
Yapacak bir şey yok, adamlar hakkını vermiş oyunun parasını sonuna kadar hakediyor bize de sıkılana kadar etini kemiğini sömürmek ve sıkılana kadar devam etmek gerekiyor. Tabii oyundan soğmak mümkünse.

Onun için zaten oyunun yaklaşık bir %30'unda fast travel açılıyor o zamana kadarda baymıyorsunuz asla ki ben hala baymadım :D.
Valla ben de senin gibiyim. Ben hiç bir şekilde bu at sürmeden bıkmadım. Oyunu 6 kere bitirdim ve görev haritanın öbür ucunda olsa bile atla gidiyorum. Çünkü adamlar yapmış ya. :D

Hocam oyunun güzelliğine kapılıp görev yapamayan birçok kişi var. Bence siz açık dünyada dilediğiniz gibi oynayın. Daha sonra görevlere odaklanırsınız.

Arkadaşlar konu başlığı troll falan değil, oyuna görev yapmak için giriyorum 1 görev yapıyorum sonra tam öbür göreve gidecekken açık dünyada bir şey görüp oradanda farklı bir şeylere gidiyorum derken kayboluyorum açık dünyada. Adamlar o kadar canlı, o kadar doğal bir dünya yapmış ki görevlere vakit kalmıyor. Tonla aktivite var. Hikayede ilerlemek için girdiğim oyunda 3 saat boyunca açık dünyada geziyorum, istemsizce sıkıldım artık fakat olmuyor işte zorla sokuyor oyun açık dünyanın güzelliğine. Hadi aktiviteleri onu bunu bıraktım, sırf görselliği için bile geziyorum etrafta bazen. Artık hikayede ilerleyememekten sıkıldım, ne yapmalıyım?
Hikayeye odaklan ve bitir. Zaten sonrasında gerçek dünyaya dönmek istemeyecek kadar keşfedecek zamanın olacak. Online girersin online da da açık dünyanın tadına varırsın. Ben her girişimde normal dünyaya geri dönmek istemiyorum çünkü. Böyle bir oyun daha yok. Rockstar yapana kadar da olmayacak.

Bence oyun pahalı olduğu için, herkes çok sevdiğini belirtiyor :D.
Cyberpunk'a 240 TL, RDR2'ye ise 180 TL verdim ve kesinlikle katılmıyorum. Ben satın almak için çok bekledim çünkü 300 lira vermek istemiyordum, fakat sonrasında 30 liraya bile almış olsam "keşke 300 verseydim de beklemeseydim bu kadar" derdim. Öyle güzel bir oyun. Cyberpunk ise 60 lira bile vermiş olsam pişman olacağım bir oyundu.

Aynı şekilde The Witcher 3'ü de zamanında yaklaşık 20 liraya almıştım GOTY sürüm olarak ve hayatımda harcadığım en iyi 20 liradır hala.

Yeni konular

Geri
Yukarı