Red Dead Redemption 2 PS4 FPS sorunu yaşanır mı?

Merhaba arkadaşlar, eşimle yeni bir kanal açtık ve oyun serileri çekiyoruz, Red Dead Redemption 2'yi ön siparişle aldık ama elimdeki PS4 2 senelik, içi hiç temizlenmedi ve ısınma problemi var. Sizce Red Dead Redemption oynarken FPS düşüşü ya da kapanma sorunu yaşar mıyız?

Base PS4'te FPS testi yapıldı mı? Yoksa oyun çıkmadan FPS düşüşü olup olmayacağı bilinemez mi? Ben FPS düşüşüne kesin gözüyle bakıyorum ama bari oynanamayacak hale gelmesin, çünkü çok büyük hevesle bekliyoruz oyunu.

Bu arada kanalımızı merak eden varsa Youtube'da ismimi aratarak kanalımıza göz atabilir. Şimdiden teşekkürler hepinize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öncelikle kanalız ile başarılı olmanızı temenni ediyorum. :) Temizliğini yapın da 2 senelik olmasının çok problem olacağını sanmıyorum. Temizliği yapılınca ısınma olacağını sanmıyorum.

İnternetten tornavida siparişi ettim inşallah gelince temizleyeceğim ama öyle bir vida koymuşlar ki o vidaları açabilecek tornavida da her yerde bulunmuyor maalesef.

Kanalımızla ilgili iyi dilekleriniz için de teşekkür ederiz, hobi için başladık, şu an için oynarken, editlerken bütün aşamalarda inanılmaz keyif alarak yapıyoruz inşallah böyle devam eder :)

İnternetten tornavida siparişi ettim inşallah gelince temizleyeceğim ama öyle bir vida koymuşlar ki o vidaları açabilecek tornavida da her yerde bulunmuyor maalesef.

Kanalımızla ilgili iyi dilekleriniz için de teşekkür ederiz, hobi için başladık, şu an için oynarken, editlerken bütün aşamalarda inanılmaz keyif alarak yapıyoruz inşallah böyle devam eder :)

Dostum, hemen o isten vazgec. El yatkinligin yoksa PS4'u toplayamazsin. Cok karisik. Internetten videolari ac, izle.

Edit: +1 Abone daha kazandiniz.

Dostum, hemen o isten vazgec. El yatkinligin yoksa PS4'u toplayamazsin. Cok karisik. Internetten videolari ac, izle.

Edit: +1 Abone daha kazandiniz.
Çok teşekkür ederiz, umarım videoları beğenmişsinizdir :)
öyle ya da böyle açmam lazım biraz el yatkınlığım da var, laptop temizleyip ssd takmıştım bir süre önce, zaten videoları da izliyorum hatta ezberledim hepsini:)

k teşekkür ederiz, umarım videoları beğenmişsini

Ben sizi uyardım :). El yatkınlığı varsa sıkıntı yok. Hatta PS4'ü açıp temizlerken videoya çekin. Bir sıkıntı olursa o videodan izlersiniz.

Sizin ihtiyacınız olan tornavida, Torx vidaları. PS3 için almıştım ben. 10 liraydı bir milyoncu denilen yerlerde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı