Red Dead Redemption 2 rüyada görünen hayvan önemli mi?

gns.bugra

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar RDR2 oyununu oynuyorum geldiğim yere kadar bir yandan da bazı YouTube videolarına bakınıyorum tepkilerine vs. merak ettiğimden bir videoda bir şey gördüm, rüyalarda gördüğümüz kurtlar ve geyikler hakkında, onursuz olursak kurt, onurlu olursak geyik görüyormuşuz bu doğru mudur? Ve bu gördüğümüz 2 şeye göre 2 farklı son mu var bu konuda aydınlatabilir misiniz beni?
En son verem olduğumuzu öğrenip Adler'in hava balonu görevi'ni yaptım.

Son düzenleme:
Hayvan onurunuza bağlı olarak rüyanıza giriyor. Eğer onurunuz düşükse kurt, yüksekse geyik görüyorsunuz.

Ayrıca evet onurunuza göre oyunun sonu değişiyor.

Bende öyle okumuştum. Oyunu 4 kere bitirdim fakat her seferinde kurt gördüm. Şuan yine oynuyorum ve yine bitireceğim. Şerefli bir kovboy olma yolundayım. Eğer geyik görürsem sizi bilgilendireceğim :D Sizin olduğunuz görevden daha gerideyim bu arada.
Hayvan onurunuza bağlı olarak rüyanıza giriyor. Eğer onurunuz düşükse kurt, yüksekse geyik görüyorsunuz.

Ayrıca evet onurunuza göre oyunun sonu değişiyor.
Oyunun sonu nasıl değişiyor hocam ?

1 ve 2. son arasındaki fark çok mu peki? Mesela onursuzken öleceksek onurluyken yaşayabiliyor kadar büyük bir şey mi yoksa ufak tefek bir şeyler mi?

1 ve 2. son arasındaki fark çok mu peki? Mesela onursuzken öleceksek onurluyken yaşayabiliyor kadar büyük bir şey mi yoksa ufak tefek bir şeyler mi?
Hayır sadece ufak bir değişiklik oluyor ve yüksek onurla bitirdiğinizde daha çok tatmin olacağınızı ve üzülebileceğinizi söyleyebilirim.

Geri
Yukarı