Red Dead Redemption 2 sıkıcı mı?

Bu oyun tam olarak bir hazine. Uzun süre başında kalabilirsiniz. Yolculuk sıkıcı diyorsan bir süre sonra hızlı seyahat açabiliyorsunuz. Şunu da belirteyim oyunu bitirmeden tüm görevlere bi bakın yani sonra arayabilirsiniz. Bir de hızlı ilerlemeyin bazen sadece çevreyi keşfedin gezin bakının.

Merhaba, Steam indirimlerinin sonuna gelirken RDR2 almaya karar verdim.

Oyuna alışamayanları gördüm çok fazla, sarmadı diyenler var. Hikayeli oyunlara çok düşkünüm ve oynarım ancak küçükken oynadığım GTA: San Andreas hariç hiç Rockstar Games oyunu oynamadım. Bir sıkıntı oluşturur mu?
Ekran kartın en az 1650 ise keyfi çıkar.

Oyunu şu anda 25 saat oynadım %30'u bitti gamepad ile daha zevkli bir hale geliyor ama belli bir yerden sonra at sürme simülasyonu gibi gelmeye başladı.

Merhaba, Steam indirimlerinin sonuna gelirken RDR2 almaya karar verdim.

Oyuna alışamayanları gördüm çok fazla, sarmadı diyenler var. Hikayeli oyunlara çok düşkünüm ve oynarım ancak küçükken oynadığım GTA: San Andreas hariç hiç Rockstar Games oyunu oynamadım. Bir sıkıntı oluşturur mu?

Çok yavaş aşırı yavaş ama zevk alan da çok zevk alıyor. Mesela ben.
Oyunun en büyük eksiği hızlı seyahatin kısıtlılığı, büyük bir harita ve at GTA V'teki gibi hızlı gidemiyor o yüzden de bazen yolculuklar çok uzun sürüyor. RDR2 oynayacaksanız bundan sıkılma ihtimaliniz yüksek aynı zamanda her görevde 5 dk at sürüyorsunuz. Bu da insanı sıkabilen detaylardan ama ben zevk aldığımdan bir sıkıntı yaşanmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı